Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     
ÜYE OLAN FİRMALAR

Ana Sayfa Gıda Cafe / Tatlı / Pasta Osmanlı Kahvecizade
Osmanlı Kahvecizade
Kapatmak için açıklama yazısına tıklayın

Sektördeki bir çok markaya göre yatırım maliyetlerimiz oldukça uygundur. Osmanlı Kahvecizade için talep ettiğiniz bölgenin fizibilitesi işinde uzman ekibimiz tarafından yapılıp en kısa sürede gerekli mimari ve mali konular tarafınıza sunulur. Bu hedefler doğrultusunda başlamış olduğumuz yapılanma sürecinde en önemli düşüncemiz, en başından en sonuna kadar bizimle yola çıkan yatırımcılarımız ve aynı zamanda iş ortaklarımız olan sizlerin, her zaman memnun kalmanız için gerekli olan altyapı ve şartları eksiksiz oluşturmaktır. Sizin için hazırladığımız avantajlı bayilik ve franchise şartlarımızla sizde kolayca OSMANLI KAHVECİZADE Cafe sahibi olabilirsiniz. Bu hazırlamış olduğumuz avantajlı franchise deki en önemli amacımız KAYITSIZ ŞARTSIZ YATIRIMCI MEMNUNİYETİ ni yani sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Detaylı Bilgi İçin : 0850 303 07 68

Osmanlı Kahvecizade FİRMA BİLGİLERİ

Sektör
Gıda
Ürün Hizmet Kapsamı
Cafe / Tatlı / Pasta
Merkez Ülkesi
Türkiye
Kuruluş Yılı
2016
Firmaya Ait İşletme Adedi
3
Bayi/Franchise Adedi
2
Sağladığı İstihdam
42
İş Fırsatı
Franchise
Başlangıç Bedeli
40.000 TL
Yatırım Bütçesi
350.000 TL
Bütçe Aralığı
Kullanım Bedeli
-
Ortalama Kâr Oranı
%35
Kârdan Alınan Pay
%3-%5
Bayi/Franchise Hedefi
80
Hedef Bölge
Türkiye
Yer Seçimi
İl ve İlçe merkezleri
Personel Eğitimi
Kurulan konseptin tüm mevcut menü oluşumu ve eğitimlerini, personel seçimi ve eğitimlerini ve açılıştan sonra en az 15 günlük işletmeciliğini bizzat kendi ekibimizle gerçekleştiriyoruz.
Proje Eğitimi
Açılacak yerin tespiti ve olabilirliği ile ilgili fizibilite ve mimari danışmanlığından ücret talep etmiyoruz.Yer tespiti ve marka anlaşmamızı sağladığımızda inşaat aşaması dahil konseptin anahtar teslimine kadar bizzat kendi ekibimiz ilgileniyor.
Pazarlama Eğitimi
Tüm ürün tedariklerinizi merkezimizden düzenli olarak gönderiyoruz. (ör. Kahve ürünleri, logolu porselenler, logolu kıyafetler, logolu servis kağıtları, logolu peçeteler, şekerler, pasta ürünleri vs.)
DUVAR

Görüntülenecek bir etkinlik yok
Duvarı Gör