Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve franchise vermeye başlıyor…
Tarih: 22 Haziran 2018 13:04:59
Güncelleme: 22 Haziran 2018 13:04:59

1983Beyoğlu Çikolata & Kahve franchise vermeye başlıyor…


Antalya’da çikolata ve kahve denilince ilk akla gelen marka 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, kendi işini kurma hedefinde olan girişimcilere sunduğu fırsatlarla bir yandan büyümeye devam ederken, bir yandan da girişimcilerin yüzünü güldürüyor.

2015 yılında kendine özgü sunum ve lezzetleri ile çikolata & kahve sektörüne farklı bir soluk getiren marka, girişimcilerden gelen yoğun talepler üzerine sürdürdüğü franchise çalışmalarıyla hızlı bir büyüme grafiği çiziyor.

Ekonomiye olan katkılarını iş ortaklarının da kazandığı bir yapı ile sürdürme amacında olan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, ekibi ile Türkiye’nin farklı illerinden gelen franchise başvurularını değerlendiriyor. İlk üç şubeden isim hakkı bedeli almayacak olan markanın altın kuralı; ‘’işini severek, sahiplenerek misafirlerini ağırlayacak girişimciler’’ ile iş ortaklığı yapmak…

Kendi işini kurma niyetinde olan pek çok kişiye kazançlı bir fırsat sunduklarını belirten marka, yüksek getiri sağlayan çikolata ve kahve mönüsü ile misafirlerini butik konseptinde ahşap ve siyahın sıcacık uyumuyla mutluluk yuvasında ağırlıyor.

Hem kazanıp hem kazandıran bir strateji ile girişimcilere fırsat sunan ve tüketici beklentilerini çikolatanın vazgeçilmez tutkusu ile dolu dolu karşılayan marka, düşük maliyetler ile ürünlerini en iyi şekilde sergileyerek göz ve damak zevkine hitap ediyor.

Katkı maddesi olmayan çikolataları ile vitrinlerini süsleyen ve tüketicileri kendine hayran bırakan marka, kısa sürede mevcut noktasına yenilerini ekleyerek ağlarını genişletmeye devam etmek istiyor.

1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’nin mönüsünde el yapımı kırma çikolatalar, nostaljiyi yaşatan Beyoğlu kahvesi, Viyana çekirdek kahvesinden öğütülerek yapılan dünya kahveleri, eritilmiş sıcak çikolata şelalesindeki çikolatayla hazırlanan meyveli tatlar ve soğuk içecekler yer alıyor.

Bayilik