Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Ünlü Mayorka İncileri Sherpa Markasıyla Türkiye'de "Franchising ile Büyüyecek"
Tarih: 22 Haziran 2018 12:55:44
Güncelleme: 22 Haziran 2018 12:55:44

Ünlü Mayorka İncileri Sherpa Markasıyla Türkiye'de "Franchising ile Büyüyecek"


Dünyaca ünlü Mayorka İncilerinin yer aldığı ‘’Sherpa Secrets Of Mallorca’’, Aralık 2015’te ilk mağazasını İstanbul Nişantaşı’nda açarak Türkiye pazarına girdi...

2004 yılında İspanya’nın Mayorka Adasında Türk iş kadını Gamze Karslıgil tarafından kurulan Sherpa, kısa sürede bir çok ülkeye; özel takıların satışı yapmaya başlayarak büyük bir başarı elde etti. Başarılı iş kadını Gamze Karslıgil; “Amacımız Sherpa markasını, vazgeçilmez bir ürün haline getirip, kaliteli ve özel tasarımlarımızı başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya tanıtmak’’ diyor. Franchise vererek Türkiye’de ve tüm ülkelerde mağazalar açmak istediğini belirten Karslıgil, girişimciliğe verdiği önemi vurgulayarak, franchise verme kararında en büyük etkenin bir çok kişiye hem meslek hem de iş imkanı sağlamak arzusu olduğunun altını çiziyor.

Şu anda İspanya ve Mallorca Ada genelinde, İbiza, Londra, Almanya, İsviçre ve Californiya’da mağazaları olan Sherpa, Türkiye’ye hızlı bir giriş yaparak ilk franchisingini Bayim olur musun Franchising Fuarı’nda verdi. Özel tasarımlı takıların yer aldığı “Sherpa” markasına ait ilk mağaza, Aralık 2015 yılında İstanbul Nişantaşı’nda açıldı. Açılışa; İspanya güzeli ve Dünya 2’incisi Natalia Ferrer Fernanzdez’inde katılması büyük ilgi gördü.

Sherpa kurucusu Gamze Karslıgil, Sherpa’nın hedefinin ilk başta Türkiye olmak üzere, Avrupa ve İskandinav ülkeleri, İsviçre, İtalya, Fransa, İngiltere, Amerika ve İspanya’nın şehrinde “SHERPA” mağazalarını açmak ve Türk markasını tüm dünyaya tanıtmak olduğunu söyledi.

Bayilik Veren Firmalar 2016