Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Just Chik'n Franchise Sistemiyle Yatırımcısına Kazandırıyor !
Tarih: 20 Nisan 2018 00:47:14
Güncelleme: 20 Nisan 2018 00:47:14

Just Chik'n Franchise Sistemiyle Yatırımcısına Kazandırıyor !


2009 yılından bugüne gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Grup’a ait Just Chik’n markası lezzet yolculuğuna 2014 yılında Aydın Söke’de başladı. Kısa zamanda büyük beğeni toplayan lezzetleri ile aynı başarıyı ikinci şubesi Aydın Forum AVM’de de gösteren markamız, siz değerli iş ortaklarıyla birlikte büyümeye devam ediyor.

Just Chik’n franchising sisteminde, işletmecilik konusundaki tüm detaylar sizin adınıza düşünülmüş ve planlanmış. İşin başında durmanıza gerek kalmadan yönetebileceğiniz bir işletme modeli sunuyor. Just Chik’n lokasyon seçiminden başlayarak, anahtar teslim işletme kurulumuna kadar yatırımcıların yanında. Kullanılan online takip sistemi sayesinde cep telefonunuzdan dahi günlük raporlara ve kamera kayıtlarına stoklara satış analizlerine anlık olarak ulaşmanız mümkün. Satın alma sisteminde sunduğu ayrıcalıklar ile yatırımcılarına ortalamaların üzerinde bir kar marjı sunuyor; 16 - 22 Ay'da Yatırımın geri dönüşünü sağlıyor.

Yüksek kar marjı ile yatırımcıların ilgi odağı

Just Chik'n Türkiye’nin birçok bölgesinden franchising talepleri almasıyla birlikte, franchising sistemi ile birlikte büyüme kararı almış ve Franchising altyapısını da tamamlayarak, marka vizyonuna uygun olan yatırımcılarıyla sağlam adımlarla tüm Türkiye'de büyümeye devam ediyor .

Bayilik Veren Firmalar 2016