Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER ŞEKEROĞLU‘’KAHVEMO’’ İLE BÜYÜYOR
Tarih: 22 Haziran 2018 12:58:36
Güncelleme: 22 Haziran 2018 12:58:36

ŞEKEROĞLU‘’KAHVEMO’’ İLE BÜYÜYOR


Sürekli adını yeniliklerle gündemde tutmayı başaran şekeroğlu baharatçılık bu defa büyük bir gelişmeye imza attı

Geçtiğimiz yıl menengiç kahvesini toz haline getirerek dünyada bir ilki gerçekleştiren şekeroğlu, bu defa da ‘’kahvemo’’ markasıyla tek içimlik hazır kahve sektörüne girdi. İlk olarak işe daha önce toz ettiği menengiç kahvesini instans yani çabuk çözünebilen hazır kahve haline getirerek başladı ve diğer çeşitler arkasından geldi.

Hazır türk kahvesi ,sütlü türk kahvesi ve osmanlı kahvelerinin ortası sadesi şekerlisi derken tek içimlik kahveler şimdilik toplam dört ana grupta toplandı Tüm türkiye’de ve avrupa ülkelerinde aynı anda satışa çıkan ‘’kahvemo’’ ya yurt içinde şimdiden 40 bayii hizmet vermektedir. Ulusal ve yerel perakende zincirlerinde 4 bin satış noktasına ulaşılmıştır ‘’kahvemo’’ile hedef büyüttüklerini söyleyen yönetim kurulu başkanı necmettin şekeroğlu türkiye’de yeni bir kahve markası doğuyor ayrıca‘’kahvemo’’ için bir milyon tl yatırım yaparak başladık ama bu yatırım yetmeyecek gibi görünüyor.

Yeni markamıza ve ürünümüzün kalitesine güveniyoruz,şimdiden müşterilerimizden çok olumlu tepkiler alıyoruz ve herkesi kahvemo içmeye davet ediyoruz.

Bayilik Veren Firmalar 2016