Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Pilav çok güzel gelsenize!
Tarih: 22 Haziran 2018 13:02:55
Güncelleme: 22 Haziran 2018 13:02:55

Pilav çok güzel gelsenize!


Pilav da Paella kadar cool olur mu ? Sorusu ile işe başlayan ‘Pilav Express’ projesinin hayata geçmesi, uzun ve zorlu bir araştırma süreci ile kurucu ortakların hayalleri doğrultusunda şekillendirilmiş bir marka.

Bu süreçte en iyi pirincin, en iyi tavuğun ve en iyi tereyağının izi sürülmüş. Hatta öyle ki pirinç tarlalarının peşinde uzakdoğuya kadar uzanmış bu hikaye.

Pilav dendiğinde akla gelen tüm çeşitleri bulabileceğiniz mekanda haftanın belirli günleri hamsili, mantarlı, midyeli pilavlar ile risotto ve paella'da bulmanız mümkün. Birbirinden lezzetli pilavların tereyağı Karadeniz'in ünlü Vakfıkebir'inden, pirinçleri Gönen'den, serbest dolaşan tavukları ve etleri ise İzmir'in şirin köyü Bağarası'ndan gelmekte. Mimari detayları, keyifli bahçesi ve lezzetli tadım hoşluklarıyla ön plana çıkan mekanın atmosferi, ikramları ve doyurucu porsiyonlarının yanında uygun fiyatları ile de piyasanın rekabetçi koşullarına da hitap etmekte. Mis gibi süt kokan tereyağlı -free ranch- tavuklu pilavlarını, ekşi express ayranlarını ve şifa kaynağı etli tavuk suyu çorbalarını denemenizi öneririz.

İddia ediyoruz böyle pilav yemediniz!

Kisa surede bir cok yatirimcinin dikkatini ceken ve yatirim yapma potansiyeli en yuksek markalardan biri olarak gorulen Pilav Express franchise sistemiyle büyümeyi hedefliyor. Pilav Express’in amacı müşterilerine günlük ve taze ürünleriyle Handmade Pilav cestlerini sunmaktır. Pilav Express, ürünleri ve dekorasyonu ile gurme Pilav konseptinde ustalarının el emeğiyle kendi farkını ortaya koymuştur. Pilavindan koftelerine kadar her ürünümüz Pilav Express reçetesi ve el yapımı. Pilavlarimiz günlük üretilirken,el yapımı özel köftelerimizde tuz, karabiber ve özel baharatları dışında hiçbir katkı maddesi içermememektedir.

Bayilik Veren Firmalar 2016