Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Kahve çekirdeklerinin baş döndürücü kokusu eşliğinde Coffee Mode’da kısa bir mola!
Tarih: 20 Nisan 2018 00:51:43
Güncelleme: 20 Nisan 2018 00:51:43

Kahve çekirdeklerinin baş döndürücü kokusu eşliğinde Coffee Mode’da kısa bir mola!


Ortaklık değil, kazanılmış başarımızı paylaşmayı teklif ediyoruz!

Konu, gıda sektöründe hizmet olunca; sağlık, kalite ve güven kelimesi yaptığımız işin temeline yerleşiyor. 2007 yılından bu yana Çınar Gıda olarak damak tadımıza uygun kalite ve sağlıktan ödün vermeden dünya mutfağını misafirlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Türk markamız Magic Akademi ve kahveye yeni bir tat getirdiğimiz Coffee Mode ile yiyecek ve içecek sektörüne yön veriyoruz. Biz müşteri değil misafir ağırlamayı seviyoruz. Hayatın tatları paylaşınca güzel!

Franchising sistemimize dahil olmak isteyen iş ortaklarımız en iyisini hak ediyor!

Coffee Mode Franchising sistemine dahil olmak; hedef kitlesi güçlü bir markanın adını taşımak ve kârlı bir iş sahibi olmayı beraberinde getiriyor. Markamıza, dahil olmak isteyen siz değerli adaylarımız; sadece markamıza değil gün geçtikçe artan restoranlarımızda edindiğimiz tecrübeye de ortak olacaksınız. Kahve ve gıda üretiminin yanı sıra; mevcut kalite standartlarının korunması, yasal düzenlemelere uyulması ve teknolojinin kahve ve gıda ürünlerine uyarlanması konularında da yanınızdayız.

Günümüz ticari koşullarında “tecrübeli” ve “bilgili” olmak sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır. Franchise başvurusu yaptığınız ilk andan itibaren lokasyon seçimi, eğitim, kiralama, mimari uygulama- inşaat (dekorasyon), lojistik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda birlikte iş yapmanın gücünü hissedeceksiniz. Profesyonel bir kadronun desteği ile tecrübelerinize yenilerini ekleyecek ve ortak bilgi ağımıza dahil olacaksınız.