Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Markanızı Ortadoğu’ya Taşıyın…
Tarih: 22 Haziran 2018 13:05:20
Güncelleme: 22 Haziran 2018 13:05:20

Markanızı Ortadoğu’ya Taşıyın…


Medyafors Fuarcılık A.Ş. ve INDEX Conferences & Exhibition Organisation Est. arasında yapılan görüşmeler sonucunda imzalanan anlaşma ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kapsamlı franchising fuarı olan “The Global Franchise Market (TGFM)” fuarının Türkiye’deki tek yetkili acentesi Medyafors Fuarcılık A.Ş olmuştur.

The Global Franchise Market Fuarı BAE’nin önemli şirketlerinden biri olan INDEX Holding bünyesindeki Index Fuarcılık tarafından düzenlenip Dubai Turizm Ajansı, Dubai Ticaret Odası ve Ortadoğu’nun en büyük franchise danışmanlık firması Francorp tarafından desteklenmektedir. ( Francorp firması 2014 yılında ki Bayim Olur musun fuarına danışmanlık hizmeti verdiği 17 Ortadoğulu firma ve yatırımcı heyeti ile katılmıştı. ) Fuara katılmayı planlayan Türk firmaları aynı zamanda fuara iştirak eden Franchise Danışmanlık Firmaları, Ticaret Odaları, Katar Kalkınma Bankası yetkilileri ve diğer devlet kuruluşları ile de görüşme olanağına sahip olacaktır. Ziyaretçilerin büyük bir bölümü Ticaret odasının üyelerinden ve Francorp’un kayıtlı yatırımcılarından oluşacaktır. Ayrıca organizatör firma hız kesmeden tanıtım faaliyetlerine devam etmektedir. Bununla birlikte organizatör firmanın bu yıl dokuzuncusunu düzenleyeceği Licensing fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecektir.

Bir çok markanın merkezinde olan ülkede Türk ürünleri ve markalarına yoğun ilgi gösterilmektedir. Bölgede franchising alanında saygın bir konumu olan fuar da Türk markaları sahip olduğu kalite, saygınlık ve marka bilinirliğinden dolayı yatırımcılardan büyük ilgi görmektedir. Yapılan son araştırmalarda geleneksel Türk ürünleri sunan restoran, kafe ve tatlı zincirleri, kalitesiyle kendini kanıtlamış Türk tekstil markaları, hizmet sektöründen firmalar yatırımcı ve tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Türkiye yetkili acentesi olarak pazarlama çalışmalarına başladığımız fuar katılımı için yerli firmalarla görüşmelerimiz devam etmektedir… Ayrıca İndex Holding Birleşik Arap Emirliklerinde sektöründe lider 11 fuar düzenlemekte olup, yatırımcı –girişimci ziyaretçi potansiyeline sahip bir fuar şirketidir. Bölgeye hakim yapısı ile güçlü bir ağa sahiptir. Ziyaretçi çalışması tüm Ortadoğu hedefli olacaktır.

Önemli Fuar katılımcıları;

Dubai Ticaret Odası, Ajman Sanayi ve Ticaret Odası, Fujariah Ticaret Odası, Francorp Middle East (BAE), Micaroon Make-Up (BAE), Katar Kalkınma Bankası, Arby’s Restaurant Group, (ABD), Aswaaq, BAE, Cone Heads Franchise(Avustralya), Consolidated Restaurants Operations (ABD), UEMARAT (BAE), Franchise Enterprise (ABD) , Global Franchise Consultant (ABD)

Fuar ile ilgili katılım koşulları, salon planı ve diğer detaylar için Murathan Aksoy ile iletişime geçebilirsiniz.
maksoy@medyafors.com - 0212 346 26 26 / Dahili 153