Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER 1A Plus'dan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Yakınlarına ve Gazilerine Destek
Tarih: 22 Haziran 2018 12:57:52
Güncelleme: 22 Haziran 2018 12:57:52

1A Plus'dan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Yakınlarına ve Gazilerine Destek


Ülkemizde 15 Temmuz gecesi hain darbe girişimi sırasında şehit olan vatandaşlarımızın aileleri ile yaralanarak gazi olan vatandaşlarımıza yönelik Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı koordinasyonunda başlatılan ‘15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na 1A Plus Türkiye’den anlamlı destek.

Söz konusu hain silahlı darbe teşebbüsünde şehit olan vatandaşlarımızın ailelerinin kederlerine ve gazilerimizin acılarına ortak olmak amacıyla 1A Plus Türkiye, 10 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm franchise işletmelerinden elde edeceği gelirlerinin tamamını '15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’ adına açılmış olan resmi banka hesabına aktaracaktır.

1A Plus Türkiye olarak ‘Devletimiz Varsa Bizler Varız’ inancındayız. Ülkemizi kaos ortamına çekmeye çalışan, kan ve gözyaşı üzerinden sinsice hakimiyet planları kuran hain şer odaklarının karşısında ve yüce milletimizin yanındayız.

Ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuru için 15 Temmuz gecesi gözünü kırpmadan canını veren tüm demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Yine bu haklı mücadelede yaralanarak gazi olan tüm vatandaşlarımıza acil şifalar temenni ediyoruz.

1A Plus Türkiye – Gayrimenkulün Yatırımcılar Kulübü