Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Asüer A.Ş Ve Medyafors Fuarcılık Çözüm Ortaklığı anlaşması imzaladı
Tarih: 22 Haziran 2018 13:00:51
Güncelleme: 22 Haziran 2018 13:00:51

Asüer A.Ş Ve Medyafors Fuarcılık Çözüm Ortaklığı anlaşması imzaladı


Asüer A.Ş ve Medyafors Fuarcılık A.Ş; karşılıklı kurumsal yarar sağlamak ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak adına iş birliğine vararak imzaladıkları protokol ile birlikte çözüm ortağı oldular. MedyaFors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu ve ASÜER Yatırım Danışmanlık A.Ş. YKB Dr. Aydoğan SÜER arasında sağlanan işbirliği kapsamında, karşılıklı kurumsal yarar adına sektörün gelişimi odaklı faaliyetlerinde işbirliği yapmak istediklerini beyan ettiler. Her iki kurum, ortak çalışmaları geliştirmek ve desteklemek için, markaların ihtiyaçları doğrultusunda, marka- AVM yatırımları konusunda Asüer Danışmanlık A.Ş ile iş geliştirecektir.

ASÜER danışmanlık Başkanı Dr. Aydoğan Süer bu kapsamda markalara, AVM yatırımları ve lokasyon konusunda destek verirken, standı ve en son çıkardığı kitabi “ Alışverişin Geleceği” ile fuar 14.Bayim olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuar seminer oturumlarında olacaktır.

Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu “ Amacımız markalara her aşamada destek olabilmek ve doğru projelerin içinde olmalarını sağlamak. Bu bağlamda Dr. Aydoğan Süer Bey ile olan çözüm ortaklığımızın markalar açısından çok faydalı olacağına inanıyorum “ dedi.