Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Avrupa ve Orta Doğu’nun En Büyük Franchise Fuarı için Geri Sayım Başladı
Tarih: 22 Haziran 2018 12:59:44
Güncelleme: 22 Haziran 2018 12:59:44

Avrupa ve Orta Doğu’nun En Büyük Franchise Fuarı için Geri Sayım Başladı


MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek 14. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 13–16 Ekim 2016 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezi 5-6-7’nci salonlarda düzenlenecek.

Markalar, 14 yıldır Bayim olur musun Fuarı ile franchise vererek zincir birer marka olmanın yanı sıra, yapılan yurtdışı çalışmaları ve sonucunda gelen yabancı yatırımcılar ile birlikte, uluslararası marka olma yolunda önemli adımlar atıyorlar. Franchising sektörü, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Bayim Olur musun Franchising Fuarı ile katlanarak büyüyor. Franchise devlerinin buluşma noktası olan fuara, bu yıl da yerli ve yabancı 400’ün üzerinde firma katılacak. Fuar, ayrı kendi alanında rekorlara imza atmaya devam ediyor. 2015 yılında 13.düzenlenen fuarı 29 bin 326 kişi ziyaret etti. Yerli ve yabancı olmak üzere toplam 365 markanın yer aldığı ve Ortadoğu, Balkanlar, ABD, Avrupa Birliği, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere birçok ülkeden yatırımcının katıldığı fuarda bayilik anlaşmalarına imza atıldı.

‘’Fuar, Ölçülebilir Başarısıyla Fark Yaratıyor’’

14 yıldır sektörün nabzını tutan Bayim Olur musun Fuarı organizasyonunu üstlenen MedyaFors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, “’2016 fuarında Suudi Arabistan, Ürdün ve Lübnan’dan gelecek heyetler Türk Markaları ile fuar alanında görüşmeler gerçekleştirecek. Fuarın önemli iki misyonu, Türk markalarını Türkiye’de genişletmek ve markalarının yurt dışına açılmasını sağlamak… Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Körfez Ülkelerinden yatırımcı ve girişimciler ile kapsamlı ziyaretçi çalışmaları yapılmaktadır. Kendi eko sistemini yaratan franchising sektöründe, bu yıl da önemli bir büyüme yaşanacak. Hızını arttıran markalar 2016’da da dur demeyecek. Helvacıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Franchise sektörü, girişimciler ve markalar için profesyonel bir platform oluşturarak tam 14 yıldır Türkiye’nin en popüler franchise markalarını girişimciler ile buluşturuyoruz. Fuarın yarattığı yoğun ve verimli ziyaretçi potansiyeliyle katılımcılar, hedefledikleri girişimci adayları ile 4 gün boyunca yüz yüze görüşme fırsatı yakalıyorlar. Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nın diğer fuarlardan ayrıştığı nokta, başarısının ölçülebilir olması. Bu da firma, katılımcı sayısı, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olarak bizlere yansıyor. İstihdam oluşturma ve yeni iş alanları yaratma anlamında Türk ekonomisine önemli katkılar sağlayan franchise sisteminin bir parçası olmak bizim için başlı başına bir gurur kaynağı.”