Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Milyonlarca kahvesever Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nde buluşuyor.
Tarih: 20 Nisan 2018 00:54:58
Güncelleme: 20 Nisan 2018 00:54:58

Milyonlarca kahvesever Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nde buluşuyor.


Kahve kültürünün Türkiye’deki önemli temsilcilerinden Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; özgün konsepti, zengin ürün çeşitleri ve kendine has dekorasyon anlayışıyla 2011 yılından bu yana büyüme grafiğini başarıyla sürdürüyor.

Bugün ülkemizin 64 ilinde 137 şubesiyle aylık bazda ortalama “3 milyon misafir” ağırlayan firma, Türkiye’de kahve sektöründe kendi ürünlerini üretip isim hakkını veren “tek firma” olarak öne çıkıyor.

Ürünlerininin %90’ını firma bünyesinde üreten Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; kahve kavurma, çekme, paketleme entegre tesisi, pasta, limonata, salep, çikolata, dondurma, donuk ürün imalatının yanı sıra plastik fabrikasıyla ambalaj malzemesi ve sunum ürünler üretmekte; porselen fabrikasıyla kendi fincan ve hediyelik eşyalarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

İçeriği ve ismiyle patentleri alınan “Efe Kahvesi”, “Fincan Kek” ve “Çikolaşk” gibi kendine has doğal lezzetleri bünyesinde barındıran firma, AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımla da sürekli gelişime verdiği önemi ortaya koyuyor.

Şube sayısına paralel olarak üretim kapasitesini de sürekli olarak arttıran şirket, yakın dönemde Türkiye’nin her il ve ilçesinde şube açmayı hedeflemektedir. Uluslararası planda franchise görüşmelerine de devam eden Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, önümüzdeki süreçte dünya piyasasına açılma vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, kazançlı ve prestiji franchising fırsatları için 13-16 Ekim tarihlerinde CNR Expo’da düzenlenecek olan 14. Bayim Olur musun? fuarı 5. salonda ziyaretçilerini bekliyor.