Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER JETSMARTER TÜRKİYE' DEKİ İLK JETSHUTTLE UÇUŞUNU İSTANBUL'DAN KIBRIS' A GERÇEKLEŞTİRDİ.
Tarih: 22 Haziran 2018 12:58:05
Güncelleme: 22 Haziran 2018 12:58:05

JETSMARTER TÜRKİYE' DEKİ İLK JETSHUTTLE UÇUŞUNU İSTANBUL'DAN KIBRIS' A GERÇEKLEŞTİRDİ.


Yeni başlayan İstanbul kalkışlı uçuşlarla Avrupa ile Orta Doğu’yu bağlamayı planlayan özel jet kulübü JetSmarter, birinci sınıf yolculuk anlayışını yeniden tanımlıyor.

Amerika, Avrupa ve Orta Doğu’da özel jet uçuşlarıyla hizmet veren ve dünyanın en hızlı büyüyen özel jet şirketi JetSmarter, şimdi Türkiye’de. İş insanlarına zaman kazandırmanın yanında, hızlı, konforlu ve exclusive bir seyahat imkânı tanıyan JetSmarter, sadece yıllık üyelik ücreti ile yıl boyunca tüm uçuşlarında sınırsız uçma hakkı sunuyor. Ayrıca saniyeler içinde kendi charter uçuşunu organize etmek veya tüm koltukların ücretsiz olduğu özel fırsatlar bulmak da mümkün.

Yatırımcıları arasında Suud hanedanı ve Jay Z var!

2012 yılında Amerika’da kurulan JetSmarter’ın piyasa değeri 1,5 milyar dolar. Sistemi deneyimledikten sonra yatırım yapmaya karar verenlerin sayısı 100’ü bulurken, yatırımcılar arasında Suudi Arabistan Hanedanı Suud ailesinin yanı sıra hip hop sanatçısı ve iş insanı Jay Z gibi isimler bulunuyor. Sistemi sıklıkla kullananlar arasında ise Jeremy Piven, Fergie, Kate Upton, Karina Smirnoff, Whoopi Goldberg, Cindy Crawford, Charlotte McKinney, Connor McGregor, Gerard Butler, Daymond John, DJ Khalad, Alessandra Ambrosio, Jamie Foxx gibi tanınmış isimler bulunuyor.

JetSmarter, Türkiye’ ye özel üyelik fiyatı ve avantajları ile Amerika, Avrupa ve Ortadoğu genelinde planlı özel jut JetShuttle uçuşlarında koltuklarınızı ücretsiz ve sınırsız olarak ayırtıyor.

İlave olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı çıkışlı Ankara ve Kıbrıs Ercan özel jet uçuşlarına da ücretsiz ve sınırsız olarak katılabilirler.

ISTANBUL – ANKARA (PAZARTESİ – PERŞEMBE 09.00)

ANKARA – ISTANBUL (PAZARTESİ – PERŞEMBE 19.00)

ISTANBUL – ERCAN (CUMA – 19.00)

ERCAN – ISTANBUL (PAZAR – 20.00)

Sisteme üyelik aidatıyla dahil olunuyor

JetSmarter’in exclusive uçuşlarından, ücretsiz koltuklarından, lüks ve konforundan yararlanmanın bedeli 11.500 dolar. Ayrıca bir kereye mahsus 3500 dolar giriş bedeli alınıyor. Şubat ayı sonuna kadar sadece Türkiye'ye özel 1500 dolar indirim ve üyelerin beraber seyahat etmek istedikleri kişilerin uçuş bedelini de ödeyebilecekleri, 2000 dolar uçuş kredisi hediye olarak veriliyor. Bu bedel karşılığındaysa tüm dünyada sınırsız uçuş imkânı kazanılıyor.

JetSmarter’in exclusive uçuşlarından, ücretsiz koltuklarından, lüks ve konforundan yararlanmanın bedeli 11.500 dolar. Ayrıca bir kereye mahsus 3500 dolar giriş bedeli alınıyor. Şubat ayı sonuna kadar sadece Türkiye'ye özel 1500 dolar indirim ve üyelerin beraber seyahat etmek istedikleri kişilerin uçuş bedelini de ödeyebilecekleri, 2000 dolar uçuş kredisi hediye olarak veriliyor. Bu bedel karşılığındaysa tüm dünyada sınırsız uçuş imkânı kazanılıyor.

JetSmarter üyeliği www.jetsmarter.com adresinden, +90 533 130 66 55 numaralı telefondan veya JetSmarter mobil uygulaması üzerinden satın alınalabiliyor. İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile hem mobil telefonlarda hem de tabletlerde kullanılabilecek olan mobil uygulama, Apple Store’dan ve Google Play’den indirilebiliyor. JetSmarter gökyüzünde sunmakta olduğu ayrıcalıklara ilave olarak, tüm üyelerinin sahip olduğu 24 ayar altın üyelik kartları ile dünya genelinde bir çok özel davet ve etkinliğe katılım ayrıcalığı sunuyor.

Rakamlarla JetSmarter

• JetSmarter aplikasyonu 1 milyonun üzeri download rakamına ulaşıldı.
• Halihazırda 800’den fazla özel jet operatörü ile çalışılıyor.
• 40 adedin üzerinde jet shuttle rotası bulunuyor.
• Günlük 110-120 adet uçuş yapılıyor.
• Yılda 7 binin üzerinde uçuş ve yıllık 14 bin uçuş saatine ulaşıldı.
• Yılda 35 bin yolcu taşındı.
• Haftada 76 jet shuttle uçuşu rakamına ulaşıldı.
• En popüler rotanın New York-Miami olduğu belirlendi.
• Özel havacılıkta kimsenin sunmadığı, üyelerin istedikleri zaman ve istedikleri saatte kendi shuttle uçuşlarını oluşturabilme imkanı sağlandı.
• Ön ödeme olmaksızın JetCard’ın tüm avantajları ile birlikte, garantili charter uçuşu fiyatlandırması
• Üyeler yılda 73.800 uçuş saati için rezervasyon yaptırıyor.
• 28 bin saatten fazla verimli bir üretkenlik kazanıldı.
• Havaalanlarının zaman kaybettiren prosedürlerini ortadan kaldırarak, üyelere 140 bin saatten fazla boş zaman sağlandı.
• 6,523 helikopter transferi uçuşu, üyeler tarafından kullanıldı.