Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     
ÜYE OLAN FİRMALAR

Ana Sayfa HABERLER Yomumu ile Lezzete Yatırım Yapma Zamanı
Tarih: 07 Aralık 2016 09:30:00
Güncelleme: 07 Aralık 2016 09:30:00

Yomumu ile Lezzete Yatırım Yapma Zamanı


Her müşteri kendi seçtiği malzemelerle, kendi damak tadına göre YOMUMU'sunu oluşturur. Yomumu Frozen Yogurt & More meyve, çikolata, tahıl ürünleri ve çerezler ile doğallığı en lezzetli şekilde yaşamanızı sağlıyor. Marka, ilk şubesiyle 2016 yılı ocak ayında İzmir’de; nisan ayında da Alaçatı’da açtığı ikinci şubesiyle hizmet vermektedir. Şeker oranın çok düşük olması, en doğal koşullarda üretilmesi ve sadece %1.5 yağ içeriğine sahip olması markayı bir adım öne taşıyan en önemli unsurlardır. Türkiye’de ilk defa 50 çeşit toping seçeneğine sahip Yomumu Frozen Yogurt & More müşterilerinden gelen yoğun franchise talepleri doğrultusunda yoluna franchise vererek ilerleme kararı aldı.

Kısa süre içinde Türkiye’de stratejik noktalarda olmayı hedefleyen Yomumu, 13-16 Ekim tarihleri arasında Bayim olur musun Franchising Fuarı’nda girişimcilerle buluşacak. Eşsiz tadları denemek adına tüm girişimcileri standı davet eden Yomumu Frozen Yogurt & More kurucusu Özcan İçli ‘’ Lezzeti Hissedin sloganı ile yola çıktık. Yomumu tadlarının Small 100 cc, medium 200 cc ve large 400 cc boyutları mevcut. Ürünlerimiz, vücudunuz için gerekli kalsiyum, protein ve B2 vitaminlerini içererek, bağışıklık sisteminizin güçlendirilmesine yardımcı olur.

Enerji ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz YOMUMU ile keyifli bir lezzet şöleni yaşayacaksınız. Sağlığınızı düşünerek, vücudunuz için yararlı bütün besinleri bir araya getirdik.’’ diyor. Kaliteli iş yapmak isteyen girişimcileri Yomumu ailesine davet eden İçli, "Konseptimiz, kullandığımız doğal ürünler ve damak tadında sınır tanımayarak girdiğimiz bu yolda bizimle birlikte yürümek isterseniz sizleri ailemizde görmek isteriz. Büyük bir titizlik ve ciddiyetle ürettiğimiz lezzetli ürünleri hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmanın sorumluluğu içindeyiz." Diyor.