Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     
ÜYE OLAN FİRMALAR

Ana Sayfa HABERLER GHO Ofis Ağını Hızla Geliştirmeye Devam Ediyor...
Tarih: 10 Aralık 2016 09:30:00
Güncelleme: 10 Aralık 2016 09:30:00

GHO Ofis Ağını Hızla Geliştirmeye Devam Ediyor...


GHO, 13-16 EKİM TARİHLERİ ARASINDA CNR-EXPO İSTANBUL’DA DÜZENLENEN “BAYİM OLUR MUSUN?” FUARININ ARDINDAN İMZALADIĞI YENİ OFİS SÖZLEŞMELERİ İLE OFİS AĞINI HIZLA GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR!

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş. ‘nin Fethiye’deki yeni ofisinin Broker’ı Sn. Mehmet Adak, 1984 yılında Denizli Sarayköy’de dünyaya geldi. Gazi İl Mektebi okulundan mezun oldu. İş hayatına Arçelik A.Ş. Yetkili Servisinde başlayan Sn. Mehmet Adak, 19 yıllık hizmet tecrübesinin ardından 2014 yılında Vestel Yetkili Servisi olarak kendi işletmesini kurdu. Bu girişimiyle ile eş zamanlı olarak müşteri portföyü ve kurumsal hizmet deneyimi nedeniyle emlak sektöründe yapmayı hedeflediği ikinci yatırım için de arayışa geçen Sn Mehmet Adak, Bayim Olur musun? Fuarında GHO Markasını tanıdı ve yönetici kadrolarımız ile tanıştı.

GHO’nun kurumsal vizyonu ve ofis odaklı misyonu sayesinde ihtiyaç duyabileceği her konuda gerekli tüm destekleri alabileceğine ve GHO ile birlikte kurumsal manada hizmet üretebileceğine inanan Sn. Mehmet Adak Bugün GHO ile sözleşme imzalamış ve yollarımızı birleştirmiştir.

Çalışmalarını Fethiye Gayrimenkul Hizmet Ofisi olarak GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş. çatısı altında devam ettirecek olan yeni Broker’ımız Sn. Mehmet Adak’a hoş geldiniz derken ailemize katılımından dolayı tebrik ediyor ve kendisine başarılar diliyoruz.

"Sürdürülebilir İş = Kazançlı Ofis" motto'suyla sunduğumuz gerçek hizmet ile tanışmak için artık tüm sektör çalışanlarının yeni bir adresi var: GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı. Bize katılın geleceği birlikte kuralım!