Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     
ÜYE OLAN FİRMALAR

Ana Sayfa HABERLER Dönerci Orhan Franchise Sistemi ve 11 Şubesiyle Hızla Büyüyor...
Tarih: 12 Aralık 2016 09:30:00
Güncelleme: 12 Aralık 2016 09:30:00

Dönerci Orhan Franchise Sistemi ve 11 Şubesiyle Hızla Büyüyor...


1975 yılından bu yana geleneksel et döner lezzetini ve sunumunu bozmadan sürdüren Dönerci Orhan,İzmir'li Döner Markası olarak bu işe gönül vermiş Rahmanoğlu ailesinin en önemli ürünü ve en büyük gücüdür. İzmir’de lezzet ve güveniyle tanınan ‘İzmirli döner ustası’ Dönerci Orhan bugün, 11 şubesiyle hızla büyüyor, lezzetiyle daha fazla insanda tiryakilik yaratıyor.

Dönerci Orhan, üç nesil, 41 yıldır, müşterilerine et döner yapmaktadır. Yıllardan beri ‘sağlıklı gıda’ sunmanın sorumluluğu ile kalitesinden ödün vermiyor, etin cinsine, içeriğine, işlenmesine kadar işine büyük bir özen gösteriyor. Katkısız %100 dana eti kullanıyor. Döneri, müşterisinin önünde el değmeden kesiyor, değişmeyen kalite ve üstün lezzetini hijyenik ortamda sunuyor. sahip olduğu birçok tescil ve resmi belge, Dönerci Orhanın sağlık ve hijyen konularına verdiği önemin en büyük göstergesidir. Doyurucu porsiyonları ve makul fiyatlarıyla kalite-fiyat dengesini koruyor. Tüm bunların sonucunda 2016 yılında büyük jürinin gerçekleştirdiği araştırma sonucu, Türkiye'nin en iyi 10 döneri arasında yerini almış bulunmakta.

Herkesin, sağlıklı eti, en güvenilir şekilde yemesi ve sevdiklerine yedirebilmesi için bilinçli, lezzetli ve kaliteli olanı seçmelerini sağlıyor.

Kurumsal çizgisini modernize eden, hizmet ve kalite standardını tüm şubelerinde eşitleyen firma, bayilikler vermek ve Dönerci Orhan Franchise sisteminin akıllıca uygulanmasını sağlamaktadır. kolay kurulan ve işletilen Dönerci Orhan Franchise işletmesi karlı bir bir yatırımdır. Bayilerin reklam, eğitim, güçlü sistem ve tedarik ile sürekli olarak desteklendiği Dönerci Orhan bayilik sistemi başarılı bir iş modelidir.

Üretim ve merkez ofisinde 15 kişilik ekibiyle, 2009 yılında projelendirdiği ve yatırımlarını yaptığı bayilik sisteminin ilkeleri doğrultusunda çalışıyor, müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutuyor. Bayi İşletmecileriyle kurduğu yakın iletişim sayesinde, her geçen gün güzel, güçlü bir aile kimliği kazanıyor.

Dönerci Orhan bilinçli tüketiciye sesleniyor; önlerine önceden kesilerek getirilen döner ile göz önünde pişirilip kesilen dönerin farkını tatmaya çağırıyor!

Dönerci Orhan, en iyi bildiği işi kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden müşterileriyle paylaşmaya ve hızla büyümeye devam ediyor