Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     
ÜYE OLAN FİRMALAR

Ana Sayfa HABERLER Markalar ve Tedarikçiler Aynı Platformda Buluşacak
Tarih: 17 Aralık 2016 09:30:00
Güncelleme: 17 Aralık 2016 09:30:00

Markalar ve Tedarikçiler Aynı Platformda Buluşacak


Franchising ve Bayilik veren firmalara ürün ve hizmet sağlayan Tedarikçiler, Bayim Olur musun? Fuarı’nda bir araya gelecek…

Eski alışkanlıkları geride bırakan gıda ve hizmet tedarik sektörü son yıllarda giderek büyüyor. Şimdi; doğranmış patatesten marula, çorba tozundan pasta hamuruna, kırılmış ayrıştırılmış pastörize yumurtaya kadar her ürün yarı mamul halinde sunuluyor. Hizmet sektörü güvenlikten, temizliğe, operasyonel kiralamaya ve diğer önemli faktörlerde önemli aşamalar kat etti. Mobilya tedarikçileri; dekor, tarz ve konforda firmalara artık sadece ürün değil konsept te satıyor.

Bugün (fast food) restoranların, otellerin, restoran zincirlerinin, hastanelerin, okulların, fabrikaların tedarik zincirinde koşullar, beklentiler, iş akışları çok değişmiş durumda. Görevli personelin yerinde bu işi yapan uzman şirketler, listelerin yerinde bilgisayar sistemleri, yazılımlar, hijyen ve soğutma koşullarına uygun depolama hizmetleri var…

Mobilya dekorasyon, endüstriyel mutfaklar vb ürünler her bir noktada aynı konsepti yaratacak şekilde düzenleniyor, markalara göre özel ürünler üretiliyor. Temizlik firmaları, hijyen ürünleri güvenlik hizmeti sunan uzman birimler, özel tasarım yapan mimari ofisler özellikle en farklısını yapmak için çabalıyor.

2017 ‘de 400 marka tedarikçisini bu fuarda seçecek…

Bu kapsamda, girişimcilerin fuarı Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı yeni bir atılımla, franchising sistemi ile Türkiye’nin dört bir yanında büyüyen firmalar ile tedarikçilerini bir araya getiriyor. Medyafors Fuarcılık Organizasyonu, UFRAD işbirliği ile düzenlenecek fuar, 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuar istihdam oluşturma ve yeni iş alanları yaratma anlamında Türk ekonomisine önemli katkılar sağlamakla birlikte ziyaretçi, katılımcı sayısı ve yarattığı iş hacmi açısından her geçen yıl önemli başarılara imza atıyor.

Gelin, markalar sizi ziyaret etsin…

Tedarikçiler, bu fuarda artık ziyaretçi olarak değil, franchising veren firmalar ile aynı platformda katılımcı olarak yer alacak. Bu sayede, firmalar tedarikçilerini; tedarikçiler de müşterilerini toplu olarak aynı ortamda görecek. Markalar yenilikleri takip edecek. Aynı zamanda iş kurmak için fuara gelen ziyaretçi markasını seçerken tedarikçisini de seçecek… Tedarikçiler ise yeni markalar ile tanışma ve ürünlerini, hizmetlerini tanıtma fırsatı bulacaklar. Dünya’da da sistem buna doğru gitmekte, Franchising fuarlarında tedarikçiler artık katılımcı olarak yer almaktadır. Markalar ile tedarikçilerin işbirliklerine uygun ortam sağlamak amacıyla toplantılar organize edilip, bilgi akışı ve network oluşumu için konferanslar verilecektir.