Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     
ÜYE OLAN FİRMALAR

Ana Sayfa HABERLER Bayim Olur musun Abu Dhabi Franchising Fuar’ına Katıldı
Tarih: 04 Ocak 2017 13:00:00
Güncelleme: 04 Ocak 2017 13:00:00

Bayim Olur musun Abu Dhabi Franchising Fuar’ına Katıldı


Abu Dhabi Ticaret Odası tarafından düzenlenen Fuar 14-15 Aralık tarihlerinde Abu Dhabi National Exhibition Center’de gerçekleştirildi.

Bayim Olur musun/Be My Franchise standıyla yer alarak, Abu Dhabi Franchise Fuar’ında ziyaretçilerini ağırladı. Global markalar ile Ortadoğulu yatırımcıların bir araya geldiği Abu Dhabi Franchise Fuar’ında, Türkiye’deki franchise sisteminin öncüsü olan Medyafors Fuarcılık, önemli girişimlerde bulundu. Sadece Abu Dhabi’den değil tüm Ortadoğu’dan ziyaret edilen fuarda Medyafors ekibi Bayim olur musun Fuarı Türk katılımcı markalarını tanıttı. Aynı zamanda Türkiye Pazarının önemini ve Türkiye’deki fırsatları Ortadoğulu yatırımcılara anlatarak, 2017 Bayim Olur musun Fuarı için yatırımcıları İstanbul’a davet etti.

2017 planlamasında yurt dışı çalışmalarına ağırlık verecek olan Medyafors Fuarcılık franchising sistemine ve gelişimine önem vermekte, bu konuda önemli çalışmalara imza atmakta ve markaların yurt içinde ve yurt dışında büyümelerine önemli katkılar sağlamaktadır.