Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER 30 Milyar USD’ lik Ortadoğu Pazarına Türk Markaları dâhil oluyor
Tarih: 18 Temmuz 2018 04:42:59
Güncelleme: 18 Temmuz 2018 04:42:59

30 Milyar USD’ lik Ortadoğu Pazarına Türk Markaları dâhil oluyor


"Türk Markalarının Orta Doğu’ya İhracatı Hız Kazanıyor"

Medyafors Fuarcılık ev sahipliğinde “Türk Markalarının İhracatı” konulu ikinci toplantı 17 Mayıs 2017’de Le Méridien Istanbul Etiler’ de düzenlenecek.

Türk Markalarının global atağında, Orta Doğu Pazarı’nın ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) dinamiklerinin konuşulacağı toplantıda, Medyafors Fuarcılık A.Ş moderatörlüğünde; Dubai Index Holding & Index Fuarcılık CEO’su Anas A.S. Al Madani, Francorp Orta Doğu Başkanı Imad Charafeddin, Gü¬nay¬dın Et Res¬to¬ran¬la¬rı kurucu ortağı Cüneyt Asan, Consulta Yönetim Danışmanı Tolga Acarlı konuşmacı olarak yer alacak.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en köklü şirketlerinden INDEX Holding bünyesinde yer alan Index Fuarcılık tarafından düzenlenen The Global Franchise Market Fuarı (TGFM), 29-30 Ekim tarihlerinde Dubai Uluslararası Zirve ve Fuar Merkezi’nde 2. kez gerçekleştirilecek. Fuarın Türkiye’deki tek yetkili acentesi Medyafors Fuarcılık A.Ş, TGFM’yi Türk markalarını Orta Doğu’ya açılan kapısı olarak değerlendirmektedir.

Dubai Index Holding & Index Fuarcılık CEO’su Anas A.S. Al Madani Dubai Franchise Fuarı ve Orta Doğu pazarı ile alakalı bilgileri, Orta Doğu’nun en büyük franchise danışmanlık firması Francorp Yönetim Kurulu Başkanı Imad Charafeddin markaların Orta Doğu Pazarı’na giriş için yapmaları gerekenleri, yurt içindeki başarılarının yanında yurtdışında da ülkenmizi başarılarıyla temsil eden Gü¬nay¬dın Et Res¬to¬ran¬la¬rı kurucu ortağı Cüneyt Asan Orta Doğu Pazarı’na giriş hikâyelerini ve pazara bakış açısını, Turquality konusunda pek çok markaya danışmanlık yapan Consulta Yönetim Danışmanı Tolga Acarlı ise Turquality destekleri konularında bilgilerini dinleyicilerle paylaşacak. Ufrad üye markaları da topantıya katılım sağlayacak.

Medyafors Fuarcılık A.Ş Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu; “Ufrad işbirliği ile 15 yıldır düzenlediğimiz Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük franchising fuarı olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı ve yurt dışında yetkili acentesi olduğumuz Franchising Fuarları ile markaların ulusal ve uluslararası arenada tanınmasına, yeni satış noktaları oluşturmalarına, iş geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz. Markalarımız artık yurt dışı pazarlarda yer almak, dışarıya açılmak istiyor. Bu da bizim hedeflerimizi daha da büyütmemizi sağlıyor. 2017’de daha çok sayıda markayı yurtdışına taşıyacağız. Ortadoğu’da 30 Milyar USD’lik Franchising Pazarına artık Türk Markaları da dâhil oluyor.‘’ dedi.

Orta doğu Pazarı’nın dinamiklerinin, franchise ve perakende sektörünün detaylarının konuşulacağı toplantıda, markaların Orta Doğu Pazarı’na dahil olması konusunda birçok fikir ve sürpriz öneriler sunulacak.