Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Sincerely Yogurt Türkiye’ye geliyor!
Tarih: 18 Temmuz 2018 04:45:16
Güncelleme: 18 Temmuz 2018 04:45:16

Sincerely Yogurt Türkiye’ye geliyor!


ABD merkezli Ablak Holding Grup şirketlerinden biri olan Sincerely Yogurt Türk tüketicilerle buluşacak. Frozen yogurt markası olan Sincerely Yogurt, Amerika’da en hızlı büyeyen Frozen Yogurt franchise zinciridir. Zengin ve farklı dondurulmuş yogurt çeşidi, ve 80’in üzerinde malzeme seçenekleriyle Amerika ve Meksika’da oldukça populer. Şimdi, franchise modeli ile büyüme stratejisi olan Sincerely Yogurt, dinamik Türk girişimciler ile birlikte ürününü Türkiye pazarına tanıtacak.

Sincerely Yogurt 2009 yılında, bir kişinin sağlığına olan tutkusu ve topluma hizmet etme isteğine dayanan prensiplerle ilk yerini açtı.

Şirketin misyonu, dondurulmuş tatlılara sağlıklı bir alternatif olan, fakat geleneksel frozen yogurt markalarından da bir adım ileriye giderek yağsız ve katkı maddesi veya renkledirici içermeyen bir ürün sunmaktadır. Buna ek olarak, öğün alternatifi olabilecek kadar besin değeri yüksek, sağlıklı smoothie ürün grubumuzu da mağazalarımızda yer almakta.

Sincerely Yogurt sağlığı için pozitif değişim yapmak isteyen toplumlara tatlı için alternatif sunma konusunda giderek önem kazanan bir marka haline gelmiştir.