Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Bayim Olur musun International Franchise Expo’ya Katıldı
Tarih: 17 Ağustos 2018 15:36:08
Güncelleme: 17 Ağustos 2018 15:36:08

Bayim Olur musun International Franchise Expo’ya Katıldı


Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olan Medyafors Fuarcılık, 15-17 Haziran 2017’de NEW YORK THE JAVITS CENTER’ da düzenlenen International Franchise Expo’ya katıldı.

Bayim Olur musun/Be My Franchise pavilonuyla yer alarak, Amerika Franchise Fuar’ında ziyaretçilerini ağırladı. Global markalar ile Amerikalı yatırımcıların bir araya geldiği Amerika Franchise Fuar’ında, Türkiye’deki franchise sisteminin öncüsü olan Medyafors Fuarcılık, önemli girişimlerde bulundu. Her sektörden, 120 ülkeden, 450’yi aşkın markanın katıldığı, girişimcilere ve markalara fırsatlar sunan fuarın bu yıl 25. si düzenlendi.

Medyafors Fuarcılık ve MFV Exposition arasında sağlanan, Balkan ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri’ni de kapsayan anlaşma dahilinde Türk Markaları, Amerika Franchise Fuarı’nda yerini aldı. Uluslararası Franchise Derneği IFA’nın desteklediği fuar 3 gün boyunca yatırımcılar ve markalara yüz yüze görüşme imkânı sunarken, Franchise sistemine hizmet veren ‘’Tedarikçi Özel Bölümü’’ nün de bulunduğu Amerika Franchise Fuarına, Sektörlerinde başarılı işlere imza atan Gönül Kahvesi, Bernardo, OSES Çiğköfte katılım sağladılar. Katılımcılar, fuarda gördükleri ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirirken, Amerika pazarının büyüme ve markalaşma sürecinde kendilerine önemli katkı sağlayacağına dikkat çektiler. 3 gün boyunca ziyaretçi akınına uğrayan fuar yoğun ilgi gördü.