Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER GÖNÜL KAHVESİ DÜNYA’DA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
Tarih: 22 Temmuz 2018 20:22:07
Güncelleme: 22 Temmuz 2018 20:22:07

GÖNÜL KAHVESİ DÜNYA’DA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR


Gönül Kahvesi yurt dışı ilk şubesini 2014 yılında Saraybosna’da Sarajevo City Center Avm’de açmıştır, sonrasında Mart 2017 de Bahreyn şubesini Muharraq şehri Seef Mall'da, Nisan 2017 de Avusturya şubesini Vorarlberg Eyaleti Dornbirn şehrinde açmıştır.2017 Temmuz da Saraybosna 2.şubesini açan marka, yurt dışında ki şube sayısını 4’e çıkarmıştır.

2018 yılında açılması kesinleşen yurt dışı şubeleri ise;
Manama Seef Mall Mall-Bahreyn 2.şube (Mart 2018)
Ilıca Bölgesi-Saraybosna 3.şube (Nisan 2018)
Priştina Abi Carshia Avm-Kosova (Mayıs 2018)
Oasis Mall Juffair-Bahreyn 3.şube (Eylül 2018)

Ayrıca son dönemde Sivas-Prime Mall Avm, Adana-Park Adana Avm, Krdz. Ereğli-Ereylin Avm, Bursa-Gemlik, Samsun-Çarşamba, Kahramanmaraş, Nevşehir-Nissara Avm’de açılan, kısa süre içerisinde Pendik Marina-İstanbul ve Park Avm-Adıyaman’da açılacak şubeleriyle Gönül Kahvesi yurt içinde de büyümeye devam etmektedir.

1992 yılında gıda sektörüne giren grup, 2002 yılından bu yana ‘‘Gönül Kahvesi’’ markasıyla yoluna devam etmektedir. Gönül Kahvesi, Türkiye’de ki tek butik kahve evidir.Türk Kahvesi, espresso ve diğer tüm kahveleri, özel formülleriyle harmanlayıp sunmaktadır.

Marka, “Türk Kahvesi”ne hak ettiği itibarı “Gönül Harmanı” ürünü ile kazandırmıştır.

Gönül Kahvesi; kahve çeşitlerinin yanında, soğuk içecekler-ev yapımı katkısız meyve suları, bitki çayları, pasta çeşitleri, dondurmalar, sandviç-tost-börek çeşitleri ile ilerliyor. Özel ürünleri arasında; Gönül Harmanı, Damla Sakızlı, Kakuleli, Çikolatalı, Çitlembik gibi Türk Kahvesi çeşitleri, Ödüllü Espresso’su ile hazırlanan leziz kahveler ve Karadut Yağmuru gibi tamamen özgün içecekler öne çıkıyor.

Ayrıca Gönül Kahvesi’nin ürün geliştirme çalışmaları sonucu menüye yeni ürün olarak ilave edilen Bagel Sandviçler, Tost ve Börek çeşitleri ile Cam Şişe Ev Yapımı Katkısız Meyve Suları da beğeni topluyor.

Türk kahvesini Dünya’ya tanıtma ve hak ettiği değere taşıma misyonunu yüklenen Gönül Kahvesi, ilk şubesini 2002 yılında açmıştır. Bugün Türkiye’de ve yurtdışında 90 şubesiyle, kendi iş alanında en bilinen marka olma hedefini belirleyerek, kendine özgü zengin ürün gamı, konsepti ve yenilikçi yaklaşımıyla, hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

Başta Avrupa, Asya, Körfez Ülkeleri olmak üzere, dünyanın her köşesinden talepler alan Gönül Kahvesi, 2023 yılında Dünyada en az 223 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir.

Gönül Kahvesi "DÜNYA’DA BİR GÜN HERKES TÜRK KAHVESİ’Nİ TADACAK..!" sloganıyla yoluna devam etmektedir.