Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     
ÜYE OLAN FİRMALAR

Ana Sayfa HABERLER UFRAD’ın Geleneksel Lezzet Ödülü Bursa Kebap Evi’nin Oldu
Tarih: 21 Şubat 2018 11:12:05
Güncelleme: 21 Şubat 2018 11:12:05

UFRAD’ın Geleneksel Lezzet Ödülü Bursa Kebap Evi’nin Oldu


Türkiye’nin önde gelen franchise markalarını ödüllendiren Ulusal Franchising Derneği’nin “Geleneksel Lezzet Ödülü”ne rakiplerini geride bırakan Bursa Kebap Evi layık görüldü. Bursa Kebap Evi, daha önce de merkezi Brüksel’de bulunan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından, mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içeceklere verilen “Üstün Lezzet Ödülü”ne (Superior Taste Award) layık görülmüştü.

Yıllık 40 milyar USD’lik ticari işlem hacmine sahip Türkiye’deki franchising sisteminin tek temsilcisi olan Ulusal Franchising Derneği (UFRAD) tarafından, Türkiye’nin önde gelen Franchise markalarının ödüllendirildiği “II. Franchise Ödülleri”, görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Franchise sektörünün kalbi olan “Dünya Franchising Zirvesi” ile eş zamanlı gerçekleştirilen törende, Bursa ile özdeşleşmiş Bursa Kebap Evi’ne ‘Geleneksel Lezzet Ödülü’ verildi.

Bu sene 26. yılını kutlayan UFRAD Franchising Derneği’nin Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın ile iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin katıldığı gecede Helvacı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı, ödülü Rusya Franchise Derneği Baskani Agnessa Osipova’nın elinden aldı. Gece, eğitimden gayrimenkule, bilişimden tekstile, gıdadan kozmetiğe pek çok sektörden girişimcileri buluşturdu.

Üstün Lezzet Ödüllü

Bursa Kebap Evi, Michelin ödüllü şef ve sömeliyelerden oluşan kanaat liderleri ve uzmanlar tarafından kör tadım testiyle gerçekleşen, merkezi Brüksel’de bulunan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından düzenlenen yarışmada da “Üstün Lezzet Ödülü” almaya layık görülen tek ulusal iskender markası olmuştu.