Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı


Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Kahve Durağı Dünya'ya Açılıyor...
Tarih: 18 Temmuz 2018 04:31:56
Güncelleme: 18 Temmuz 2018 04:31:56

Kahve Durağı Dünya'ya Açılıyor...


Yerel bir marka olarak kurulan ve Anadolu’dan tüm yurda yayılan Kahve Durağı, artık ulusal bir marka olarak yurtdışında şubeleşecek… Kahve Durağı İngiltere, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve İsviçre’de yapmış olduğu master franchise anlaşmaları ile bu konuda ilk adımı atmış oldu.

Global pazarı hâkimiyeti altına alan uluslararası kahve zincirlerine rağmen, kuruluşundan bu yana geçen 8 yılda Türkiye’de sağlam ve emin adımlarla ilerleyen Kahve Durağı, lezzeti ile Türk halkının gönlüne girdi… KAHVE DURAĞI bugün 88 şubesiyle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren dev bir kahve zinciri. Üretimini de kendi gerçekleştiren marka şimdi ürettiği ve en iyi lezzete ulaştırdığı kahveleri ile kapısını çaldığı 4 ülkede Türk Kahve kültürünü yaşatacak.

Osmanlı kültüründen ilham alınarak dizayn edilen KAHVE DURAĞI, konsepti ile rahat ve samimi bir ortamda Türk kahveleri dışında dünya kahve çeşitlerini de içeren 35 çeşit kahve sunuyor. İlk yudumda müdavimler yaratan kahvelerin yanı sıra menüsünde draje kahve, çikolata, sandviçler, pasta, soğuk kahveler, kokteyl çeşitleri ve dünya mutfağından lezzetler de yerini alıyor... Marka Yurtiçinde tüm illerde 2018 yılı sonuna kadar 200 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Sizde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir KAHVE DURAĞI sahibi olmak isterseniz bize ulaşın.