Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER ‘İş’inizi büyütmenin yolu Bayim Olur musun’dan geçiyor...
Tarih: 18 Ağustos 2018 08:43:41
Güncelleme: 18 Ağustos 2018 08:43:41

‘İş’inizi büyütmenin yolu Bayim Olur musun’dan geçiyor...


Her yıl yeni girişimcileri markalarla buluşturmanın ötesinde birbirinden iddialı projelerin gün yüzüne çıkmasını sağlayan Bayim Olur musun Franchising Fuarı, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Gıdadan ev dekorasyonuna, gayrimenkulden güzellik merkezlerine, spor merkezlerinden cafelere, kuru temizlemeden teknolojiye kadar her sektörden birçok katılımcının yer aldığı fuar, bu yıl 11-14 Ekim 2018’de kapıları açmak için gün sayıyor.

Katılımcı marka, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun bir numaralı buluşma platformu Bayim Olur musun Franchising Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda CNR Fuar merkezinde bu yıl 16. kez kapılarını açmak için gün sayıyor. KOSGEB’in desteğini arkasına alarak KOBİ’lerin iş kapısını aralayan fuar, istihdam oluşturma ve yeni iş alanlarının önünü açarak Türk ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. Ziyaretçi, katılımcı sayısı ve yarattığı iş hacmi açısından her geçen yıl önemli başarılara imza atan fuar, yabancı yatırımcılarında ajandasında da ilk sırada yer alıyor.

Tedarikçiler, 2.kez markalar ile aynı platformda olacak

Her sektörden 300’den fazla katılımcının yer aldığı fuarda bu yıl da ‘Tedarikçi Özel Bölümü’ franchise veren markaları, ürün ve hizmet tedariki sağlayan markalarla bir araya getirmeye hazırlanıyor. Bu sayede de tedarikçiler, fuar kapsamında artık ziyaretçi olarak değil, franchise veren firmalar ile aynı platformda katılımcı olarak yer alıyor. 4 gün boyunca firmalar tedarikçilerini; tedarikçiler de müşterilerini aynı ortamda görebiliyor.

Bilindiği gibi Türkiye’de franchise veren zincir işletmelerin sayısı 3 bin, zincir işletmelere bağlı şube sayısı 60,000. Franchise sektörü 2017 sonu itibariyle toplam 50 milyar dolara ulaşması beklenen ciro büyüklüğü ile Türkiye’nin yükselen değeridir.

Franchise veren ile alan arasındaki en önemli detay: Lokasyon

Perakende Alanları: AVM -Ticari Alanlar-Yönetim Kiralama Özel Bölümü

Marka bizden, dükkan sizden …

Türkiye’nin en önemli zincir markalarının çözüm ortağı olmak artık daha kolay olacak.

74 farklı sektörü aynı çatı altında buluşturan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, yeni bir atılımla, Perakende Alanları: AVM -Ticari Alanlar-Yönetim Kiralama Özel Bölümünü bünyesine taşıyor. Bu yıl perakende sektöründe, franchise veren zincir markalara kiralama ve yönetim konularında; danışmanlık ve profesyonel hizmet verebilmeniz, projelerinizi tanıtabilmeniz adına Bayim Olur musun platformunda sizleri markalar ile bir araya getiriyor. Markaların büyüme stratejileri kapsamında satış noktalarının, mağaza sayılarının artması, sürdürülebilir büyüme hedefinin korunması planlaması oluşturulmalıdır. Markaların yapacağı tüm ticari faaliyetlerin kaderini belirleyecek hayati öneme sahip hususlar arasında doğru lokasyon seçimi bulunmaktadır. Profesyonel desteğin sağlanması ve lokasyon arayışında gereksiz zaman ve işgücünün harcanmasını önlemek rekabet avantajı sağlamaktadır.

Son yıllarda alışveriş merkezlerinin sayısının artması franchise veren markalara da yeni büyüme alanları sağlamış, aynı zamanda da franchise alıcısı için de avantajlar sağlamakta. Yer bulunduktan sonra markanın kurumsal yapısı çerçevesinde mağaza yapılandırılıyor ve hizmete başlanıyor. Bayim olur musun Fuarı bu bilinçle, karlı ve doğru yatırım için tüm ihtiyaçları aynı platformda bir araya getiriyor. Paydaşlarınız ile aynı organizasyonda yer alarak hedef kitlenize doğrudan ulaşabilir, işinizi geliştirebilirsiniz. Seminerler, toplantılar, ikili görüşmeler ile büyük bir zirveye dönüşen fuarda sizde yerinizi alın.