Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Dünya markası 82. Şubesini Ankara Atlantis Avm’de açtı!
Tarih: 20 Ağustos 2018 18:54:41
Güncelleme: 20 Ağustos 2018 18:54:41

Dünya markası 82. Şubesini Ankara Atlantis Avm’de açtı!


Üstün Lezzet Ödüllü tek İskender markası olan Bursa Kebap Evi 82’inci şubesini Ankara Atlantis Avm’de açarak Ankara’daki şube sayısını 2’e çıkardı.

Bursa’nın meşhur İskender kebabını, aslına sadık kalarak lezzet severlerle buluşturan Bursa Kebap Evi dünyanın en iyi markalarının yer aldığı Atlantis Avm’de 82’inci şubesini açtı.

Ankara da 2. şubesini açan “Türkiye’nin Lezzet Zinciri Bursa Kebap Evi” konuklarına farklı lezzetler sunmaya devam ediyor.

“Gerçek İskender Ustalık İster” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanına Bursa lezzetlerini götüren marka, daha çok Avm'ler de konumlanarak Bursa Kebap Evi, Atlantis AVM açılışıyla birlikte 100 şube hedefine bir adım daha yaklaşmış oldu.

Kalitede standardı yakalamak için tek bir merkezde hijyenik koşullarda üretim yapan marka İstanbul’dan Van’a, Antalya’dan Almanya’ya standart ürün-hizmet kalitesini misafirlerine sunuyor. Bursa Kebap Evi, tarihsel bir lezzet olan Bursa Kebabı’nı nam-ı değer iskenderi usulüne uygun olarak yemek isteyenleri şubelerine bekliyor.

Biri Almanya’da olmak üzere 35 ilde 82 restoranıyla hizmet veren Bursa Kebap Evi 2018 yılının ilk çeyreğinde; Mart ayı içerisinde Adıyaman Park Avm, Vadi İstanbul, Antalya Land of Legend ve Almanya Duisburg şubelerinin kapılarını misafirlerine açacak. Nisan ayı ve 2. Yarıyıl ile birlikte sırasıyla Gebze Center Avm, Kartal Anatolium, Kartal İstMarina AVM, Ankara Beypazarı, Ankara Polatlı Avm, Adana 01 Avm, Balıkesir 10 Burda AVM ve Kırklareli 39 Burda AVM,’de şubelerini hizmete açacak.