Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Yeni nesil Spor Anlayışında Cazip Franchise Fırsatları E-Fit Studio!
Tarih: 17 Ağustos 2018 15:37:03
Güncelleme: 17 Ağustos 2018 15:37:03

Yeni nesil Spor Anlayışında Cazip Franchise Fırsatları E-Fit Studio!


E Fit Studio Spor Hizmetleri ; Amerika ve Avrupa da 55 ülkede inovatif ve yüksek teknoloji kullanılarak spor sektöründe hizmet veren E FİT EMS teknolojisi, 2015 yılından beri Türkiyede faaliyet göstermektedir. Elektronik kas uyarım sistemi ile normal spor salonlarında harcanan uzun saatler yerine sadece 20-25 dakikalık seanslarla inanılmaz sonuçlar elde ediliyor. Zayıflatma, Vucut Sıkılaştırma ve geliştirme, Sellülit Giderme, Sırt ağrılarının giderilmesi, Güçlendirme başta olmak üzere Sağlık ve Spora düşkün 16- 70 yaş arasındaki herkesin faydalanabileceği bir uygulama. Ve haftalık spor ihtiyacınız için 25 dakika yeter.

Efit Franchise ile büyüyecek… Bayilik şartları aşağıdaki gibidir.

 • İhtiyaç duyulan alan 100-140 m2
 • Türkiye geneli mevcut toplam Franchise Şube Sayısı : 17
 • Türkiye geneli markanın Kendine ait Şube Sayısı: 3
 • Yurtdışı Franchise şube sayısı: 500
 • Markanın yurt dışında bulunan kendine ait şube sayısı : 50
 • 2018 Yurt içi Franchise Hedefi (Sayısal Hedef belirtiniz): 10
 • 2018 Yurt dışı Franchise Hedefi (Sayısal Hedef belirtiniz):75
 • Franchise Giriş Bedeli : 30 000 TL
 • Toplam yatırım maliyeti : 29 000 Euro
 • Franchise İçin Hedeflenen İller: Tüm Türkiye
 • İletişim Firma (web/mail/tel) : www.efit.com.tr / bilgi@efit.com.tr / +90 535 749 5151

EMS – Elektriksel kas stimülasyonu teknolojisi:

E-FIT EF-EMS; E Fit EMS cihazı tüm vücut için uyarıcı egzersizler yapmayı sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Kaslar senkronize şekilde akım yönetimi ile egzersiz sırasında yoğun bir tempoda çalışmaya tabi tutulur ve tüm kas grupları aynı anda çalıştırılır. Diğer egzersizlere göre yağ kaybı ve kas çalışmaları göze alındığında (10) on kat daha etkilidir. Tüm kaslar daha fazla uyarım ve daha az zaman kaybı ile daha az yorgunluk hissedilerek çalıştırılır. Hızlı ve etkili sonucu ortalama 4 – 6 seans itibariyle gözlemlenebilir. Kaslar şekillenir, güçlenir, direnç gücü artar, vücut yağ yüzdesi ve ağırlığı azalır, daha sıkı bir vücut biçimlenmesi gözle görülür hale gelir.

E-FIT Egzersizleri ne işe yarar ?

 • Hızlı ve etkili kas gelişimi: özel kıyafetin içine yerleştirilen elektrotlar ile istenilen kasa direkt etki ile kasılma sağlanır.
 • Kısa sürelidir: zamanı yetersiz olup spor yapmak, vücudunu sıkılaştırmak isteyen özellikle beyaz yakalı kullanıcılar için idealdir. Ana kas grupları ve istenen kaslar direk hedef olduğu için diğer egzersizlere göre istenilen hedefe çok daha kısa sürede varılır.
 • Vücut yağ oranında azalma: optimal yağ- kas oranı geliştiği için dinlenme anında bile daha fazla kalori yakılır. Bu da vücut yağ oranının azalmasına sebep olur.
 • Kan dolaşımı-Selülit giderme: Bağ dokusu, lenf ve kan dolaşımını hızlandırarak selülit oluşumunu yok eder. Yağ birikiminin oluştuğu noktalara elektriksel uyarım verilir ve orda kan dolaşımı sağlanır. Deri altındaki tabaka canlanır, hızlı ve güçlü şekilde gözle görülür iyileşme elde edilebilir.
 • Sırt-Bel ağrıları: omurga güçlü şekilde kavrandığı için stabilize kaslar rahatlar ve böylece bel ağrılarında azalma meydana gelir. Bel fıtığı , sırt ağrıları ve duruş bozukluklarının giderilmesi için en ideal uygulamadır.
 • Mesane problemleri: Mesaneyle bağlantıya geçilip güçlendirilmesi sağlanıyor. İdrar kaçırma ve doğum sonrası rehabilite için oldukça faydalı bir teknolojidir.
 • Tendon ve eklemlerin korunması: Herhangi bir zorlama yaratmadan kasları düşük akımlar ile uyardığı için herhangi bir yırtılma zedelenme vs oluşturmaz. Diğer egzersiz türlerine göre daha güvenlidir.
 • Güvenilirlik: Klinik çalışmalar yapılmış olup sonuçlar olumludur. Etkileri ve güvenirliğini onaylayan FDA kurumu onaylı teknolojidir.
 • Certifikalar: Cihazlarımız FDA, CE, TUV, ISO onaylı olup dünyadaki tek bütün vücut FDA onaylı markadır.

Yaş ve cinsiyet sorunu olmayan, 16-70 yaş arası herkese uygulanabilen teknoliojinden KİMLER faydalanabilir ?

- Kısa zamanda muhteşem sonuçlar elde ederek fiziksel gelişim ve aktivite yapabilir duruma gelmek isteyen kişiler, (egzersiz süresi 20-25 dakika)
- Tepe yönetim, Müdür, yönetici, lider gibi ağır baskı altında yoğun mesailerle çalışıp egzersize zaman ayıramayan kişiler,
- Sırt ve bel ağrısı ile mücadele eden kişiler,
- Rehabilitasyona ihtiyaç duyan kişiler,
- Hamilelik sonrası pelvik kaslarını güçlendirmedek ve doğum sonrası iyleşme sürecini hızlandırmak isteyen anneler,
- Vucut sıkılaştırması isteyen kişiler,
- Kilo vermeyi düşünenler, Selülitle savaşan kişiler, - Zaman yetersizliğinden yakınan spor yapmak isteyenler,
- Yorgun ve bitkinlik hisseden, tükenmişlik sendromu yaşayan profesyoneller için mükemmel bir sistemdir.