Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Yeni Nesil Spor Teknolojisi Artık Türkiye'de LetsFit
Tarih: 17 Ağustos 2018 15:33:29
Güncelleme: 17 Ağustos 2018 15:33:29

Yeni Nesil Spor Teknolojisi Artık Türkiye'de LetsFit


LetsFit Nedir?

2016 yılında Avrupa'nın örnek stüdyosu olarak Türkie'de dizayn edilen minimalist,efektif ve kişiye özel hazırlanmış Türkiye de tek ISO 9001 ve Hijyen Sertifikası konsept Wireless EMS Training stüdyolarıdır. Türkiye de 10 Franchise ve 20 Corner noktasında olmak üzere 30 noktada hizmet vermektedir.

Letsfit stüdyolarında kişiye özel antreman programı belirlenir ve bu belirnen program özel eğitmenler 'Personal Trainer' tarafından takip edilmektedir.

Türkiye genelinde franchise çalışmaları yapılmaktadır. Franchise çalışmaları kapsamında İstanbul, Ankara, Antalya da şubeler açılmış ve hızla açılmaya devam etmektedir. Dünya da büyüyen fitness pazarında yerini emin adımlarla almaktadır.

LetsFit Stüdyolarında üyelerin istek ve ihtiyaçları dinlenir, antropometrik ölçümleri (kilo, yağ, kas, protein,mineral ve mezura), son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilir. Statik ve dinamik (durağan ve hareketli) postür analizleri yapılır. Kişiyi hedelediği kilo ve fit vücut yapısına ulaştırırken sağlığı için doğru duruşu yakalaması sağlanır. LetsFit stüdyolarında kişiye özel beslenme programı verilir, takip desteği ile hedefine ulaşana kadar yanında olan özel antrenörü ile sağlanır.

EMS(Electronic Muscule Stimulation)

Dışardan verilen bir akım ile vücuttaki 9 ayrı kas grubunu aynı anda saniyede 85 ile 100 arasında çalışmasını sağlayan, herhangi bir ağırlığa gerek duymadığı için eklemlerde sıfır yük kaslarda maksimum çalışma ile 20 dakika da 4 saatlik spor aktivistesi ve kalori yakma etkisi oluşturabilen dünyadaki en yeni, bilimsel ve sağlıklı spor sistemidir.

Bu sistem ile amaca göre zayıflama, kilo alma, sıkılaşma, incelme, selülit, yağ dokularından kurtulma ve fizyoterapi etkisi ile daha kaliteli bir yaşam standardına sadece 20 dakika da haftada maksimum 3 günde ulaşılabilir.

LetsFit Franchise

LetsFit Franchise sisteminde bağımsız olursunuz ancak yalnız hissetmezsiniz.

Hem sağlıklı bir toplum oluşturmaya katkı sağlamanın sosyal tatminini yaşarsanız hem de kazanırsınız. Kendi işinizin sahibi ve yöneticisi olursunuz.

Sağlık ve spor sektöründeki en yeni gelişmeleri yakından takip edebilir ve aynı zamanda uygularsınız.

LetsFit kurulum aşamasından büyüme aşamasına kadar her adımınızda size yardımcı olur, tecrübesiyle sizi yönlendirir, imkanlarından faydalandırır.

Birlikte iş yapmanın, para kazanmanın ve sağlıklı olmanın keyfini yaşarsınız.

Neden LetsFit?

  • Randevu sistemi ile sadece size özel vip hizmet
  • Kişiye özel deneyimli antrenörle 20 Dakika da 4 Saatlik fitness antremanına eşdeğer çalışma imkanı
  • Siz hedefinize ulaşana kadar yağ yakımını ve incelmeyi destekleyici Profesyonel Diyetisyen eşliğinde beslenme tavsiyesi ve kontrolü
  • 20 dakikalık EMS antremanı yaparak 4 saatlik antreman etkisi
  • Türkiye de ilk ve tek ISO 9001 ve Hijyen sertifikalı stüdyolar
  • Profesyonel eğitmen eşliğinde yapılacak size özel antremanlarda kalıcı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

www.letsfit.com.tr

Yeni Nesil Spor Teknolojisi Artık Türkiye'de LetsFit