Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Coffeemania, Bayim Olur musun Fuarı'nda...
Tarih: 17 Ağustos 2018 15:33:37
Güncelleme: 17 Ağustos 2018 15:33:37

Coffeemania, Bayim Olur musun Fuarı'nda...


Coffeemania, 11-14 Ekim 2018 de gerçekleştirilecek 16.Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda yerini almıştır.


COFFEEMANİA’DAN İDDİALI 2018 HEDEFLERİ!

Coffeemania markası ve ekibi, Avrupa’da ve ülkemizde kahve çuvalları, çekirdekleri, makineleri ve kokuları arasında geçen 30 yıllık profesyonel çalışma hayatının ardından 2009 yılında, İzmir’de kuruldu. İstanbul’da açılan ilk şubenin gördüğü yoğun ilgi, Coffeemania’yı önce Türkiye’nin dört bir yanına ardından yurt dışına taşıdı. Marka, yakaladığı büyüme ile yurt içinde 61, yurt dışında 5 olmak üzere toplamda 66’ya ulaşan şube sayısıyla misafirlerini birçok farklı lokasyonda, profesyonel ekibiyle ağırlıyor. Coffeemania markası, 2018 yılı içerisinde sektöre yön verecek çok büyük projelere imza atacak!

Kaliteli kahve denildiğinde akla gelen ilk marka olma misyonuyla yola çıkan Coffeemania, bugün neredeyse Türkiye’nin tamamında faaliyet göstermektedir. Bu iddialı misyonunu da; kahvesini yeşil çekirdek olarak ithal edip geriye kalan tüm işlemleri, kendi kahve kavurma tesisinde tamamlayarak yerine getirmektedir. Coffeemania menüsü, zengin ve kaliteli kahve seçeneklerinin yanı sıra Türk ve dünya mutfağından çok çeşitli lezzetler sunmaktadır. Ferah mekân yapısı, modern mimarisi ve hızlı servis anlayışı; başarıyı, dolayısıyla birçok yeni projeyi beraberinde getirmiştir. Coffeemania’nın yeni konsepti, markayı tanıyan ve tanımak isteyen herkes için büyük sürpriz olacak. Yatırımcılar için sağladığı kolaylıklar, dinamik mimari konsepti ve hızlı aksiyon almaya uygun şekilde tasarlanması, projenin başlıca özellikleri. Markanın, kendini daima geliştirme isteğinin diğer bir sonucu, yine 2018 yılı içerisinde faaliyete başlayacak olan Gastronomi Marka Akademisi… Coffeemania merkez ofisinin hemen yanı başında açılacak olan akademi; yeme-içme sektörüne, kahve ve gastronomiye dair workshoplar verilen aynı zamanda Coffeemania şubelerinin tüm eğitimlerinin gerçekleşeceği bir alan olacaktır.

Yurtdışı işbirlikleri konusunda oldukça kararlı olan Coffeemania; Malezya, Suudi Arabistan, KKTC ve Azerbaycan’da açılan şubelerinin ardından Lübnan, Çin, İran ve Mısırlı yatırımcılarla görüşmeler gerçekleştirdi. Son tüketici tarafında da tanıtım faaliyetleri devam eden marka, 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’de gerçekleşecek olan Zagreb Coffee Festival’de, kendi ürettiği nitelikli Türk kahveleri ile yerini aldı. Coffeemania ekibi, yurtdışı büyüme hedeflerine istinaden; Ortadoğu’nun önemli ticaret merkezlerinden biri olan Dubai’de, Gulfood Fuarı’nda da yerini aldı. Franchising vererek büyüyen bir marka olan Coffeemania; yurt içinde Türkiye’nin franchising alanındaki ilk ve tek fuarı olan Bayim Olur Musun Fuarı'nın daimi katılımcılarından biri olarak 2018 yılı organizasyonunda da yerini alacak. Markalarla girişimcileri buluşturarak reel sektöre ve ülke ekonomisine önemli katkıda bulunan fuar, firmaların franchise sayısını arttırdığı, birçoğunun da ilk çıkış, gelişim ve lansman noktası olma özelliğini taşıyor.

Bayilik Veren Firmalar 2018