Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Turyap'la Doğu ve Güneydoğu'da markalı emlakçilik gelişiyor
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:28:15
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:28:15

Turyap'la Doğu ve Güneydoğu'da markalı emlakçilik gelişiyor


DÜNYADA 8 ülkede, Türkiye'de ise 40 ilde toplam 320 emlak ofisiyle hizmet veren Turyap markası, Doğu'da artan emlak hareketleri sebebiyle bölgedeki ofis sayısını artırma kararı aldı. Batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçilik modelini 81 ile yayma amacında olan marka Diyarbakır'da yer alan bölge temsilciliği ile markalı emlakçiliği Doğu ve Güneydoğu bölgelerimize de tanıtmayı hedefliyor. Açıldığı günden bu yanafranchise görüşmelerini İstanbul merkezli genel müdürlük binasında yapan şirket, bölgedeki adayları Diyarbakır Turyap Bölge Temsilciliğinde de kabul edecek. Franchise giriş bedelleri illere göre 5 bin dolardan başlarken eylül ayına kadar dolar kuru firma tarafından 3.75'e sabitlemiş durumda.

Turyap Franchse Müdürü Sezer ikizoğlu, "Gayrimenkul sektörü her zaman ekonominin lokomotifi olmuştur. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler kurumsal birfirmanın çatısı altında eğitim ve danışmanlık alarak gayrimenkul danışmanlığı hizmetini verebilirler. Sektörünün pazar büyüklüğü yıllık yaklaşık 5-6 milyar TL civarında, böyle bir pazar büyüklüğü varken doğu ve güneydoğu illerimizde de kendi işini kurmak isteyen girişimcileri Turyap markasını tanımaya davet ediyoruz.

Yıl sonuna kadar Ardahan, Kars, İğdır, Ağrı, Van, Hakkari, Bitlis, Muş, Erzurum, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Elazığ, Malatya, Şırnak, Siirt, Batman, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Adıyaman'da temsilcilik açma hedefindeyiz" dedi.