Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER VEFA ilk Franchise Şubesini Açtı...
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:27:52
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:27:52

VEFA ilk Franchise Şubesini Açtı...


İstanbul'un Vefa semtinde doğan, Kadıköy'de gelişen ve önümüzdeki yıllarda adından çok söz ettirecek olan Vefalı Köfteci, ilk franchise şubesini Adalar'da açtı. Büyükada Motor iskelesi karşısında hizmete giren Vefalı Köfteci, ilk gününde büyük ilgi gördü.

"ADALAR'DA BİR FARK VE FARKINDALIK YARATMAK İSTEDİK"

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta bir konuşma yapan Vefalı Köfteci Büyükada Şubesi Yatırımcısı Mehmet Soyupak; "Adalar'a böylesine olağanüstü bir lezzeti kazandırmış olmanın mutluluğu ve gururunu sizlerle paylaşıyor olduğumuz için sevinç içindeyiz. Burada bu yatırımı yapmış olmakla Adalar'da bir fark ve farkındalık yaratmak istedik. İstanbul'un çeşitli semtlerindeki ünlü lezzetlerin buraya gelmesine de öncülük edeceğimizi düşünüyorum. Hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

YARIM ASIRLIK LEZZET

Vefalı Köfteci'nin 50 yıllık bir geçmişi olduğunu dile getiren marka sahibi Efkan Sara ise, Kadıköy Life Dergisi'ne yaptığı açıklamada şunları ifade etti: "Açıkça söylemek gerekirse, geçmişteki lezzet ve kaliteyi yakalamak günümüzde hayli zor. Biz bütün yoğunluğumuzu bu konuya odakladık ve bu yönde inanılmaz bir çaba harcıyoruz. Aldığımız övgü dolu tepkiler, yorgunluğumuzun giderilmesinde enerji kaynağımız oluyor."