Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Tavuk Dünyası Kars'taki ilk restoranını açtı
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:28:26
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:28:26

Tavuk Dünyası Kars'taki ilk restoranını açtı


Tavuk Dünyası, Kars'taki ilk restoranını Atatürk Caddesi'ne açarak ödüllü lezzetlerini Karslı konuklarıyla buluşturmaya başladı

Tavuk Dünyası, Türkiye'nin doğu illerindeki yatırımları kapsamında Kars'taki ilk şubesinin kapılarını konuklarına açtı. Kentin sosyalleşme merkezi olarak dikkat çeken Atatürk Caddesi'nde bulunan Tavuk Dünyası'nın yepyeni restoranı böylece ödüllü lezzetlerini Karslı konuklarına da sunmaya başladı.

Bu yeni şubeyle birlikte Tavuk Dünyası, restoranlarının bulunduğu il sayısını 40'a, Türkiye'deki toplam restoran sayısını ise 163'e çıkarmış oldu.

Tavuk Dünyası CEO'su Volkan Mumcu, 2018'in başından bu yana aralıksız şekilde Türkiye'nin farklı bölgelerinde yeni restoranlar açmayı sürdürdüklerini belirterek; "Türkiye'nin değişik şehirlerinden markamıza yatırım talepleri gelmeye devam ediyor. Bu da bizleri gerçekten gururlandırıyor. Var olduğumuz şehirlerde büyümeye devam ederken; daha önce hiç bulunmadığımız şehir ve bölgelere de yeni şubeler açmak üzere yatırımcılarla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Doğu Anadolu'daki restoranlarımızın sayısı da bu kapsamda artmaya devam ediyor.Kars'taki ilk şubemiz olarak Atatürk Caddesi'nde konuklarını ağırlamaya başlayan yeni şubemizle birlikte 2018'in başından bu yana 4 yeni ili daha lezzet noktaları haritamıza eklemiş olduk. Uluslararası platformda ödül kazanmış lezzetlerimizi Karslı konuklarımızla buluşturmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Yeni yatırımlarla Kars ve çevresinde daha fazla lezzet severi ağırlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.