Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Gazozname il bayilikleri veriyor.
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:27:29
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:27:29

Gazozname il bayilikleri veriyor.


İstanbul merkezli Gazozname bayilik atağına başlıyor. Şirket önce Antalya sonra Konya ve Eskişehir'de bayilik oluşturdu.

Gazozname'nin Kurucusu Ahmet Sav, "Bayilikteki amacımız; yerel gazozları daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara müşterilere ulaştırabilmektir. Sahada bizzat çalışma yaparak ilginin ve farkındalığın artmasını sağlıyoruz" diyor. Gazozname tüm Türkiye’ye çeşitli kanallarla gazoz gönderiyor. Yeni bir bayilik oluştuğunda o şehirdeki Gazozname müşterileri de bayinin müşterisi oluyor. Bu sayede marka bayilerine müşterisi hazır bir işe başlama fırsatı sunuyor.

Bayilik giriş bedeli 35 bin ile 200 bin TL arasında değiştiğini belirten Sav; “bu bedel karşılığında bayi kendi bölgesinde Gazozname'nin partneri oluyor. Bayilere çesitli promosyon, tanıtım ve diğer malzemeler gönderiliyor. Bayiye özel tabela yapılıyor. Bayinin kendi bölgesinde sahada çalışıp bu gazozları anlatmak ve bayi satışını artırmak üzere tecrübeli saha uzmanları dönem dönem bölgede yardımcı oluyorlar. Bayi, Gazozname'nin bayisi olmakla 80 farkli gazozun şehrindeki temsilcisi oluyor.” dedi.