Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Jimmy’s Corner’a bir ödül daha
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:28:01
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:28:01

Jimmy’s Corner’a bir ödül daha


Marka Türkiye’ye geleli bir buçuk sene olmasına rağmen Jimmy’s Corner ikinci ödülünü 'İşte İşimiz En İyi Marka Ödülleri’nde, ‘EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN CAFE' ödülünü aldı.

Jimmy’s Corner, Türkiye’deki yatırımlarına devam eden METE GROUP’un gıda sektöründeki attığı güçlü adımların ilk göstergesi. Bilinen ‘American Consept Cafe’ sistemi Jimmy’s Corner ile Türkiye’de misafirleriyle ilk kez 2016’da Ataşehir’de buluştu. Lokasyonlarına göre uyarlanmış üç farklı konseptle hizmek veren Jimmy’s Corner, önümüzdeki süreçte biri franchise olmak üzere şube daha açmayı planlıyor. Türkiye’ye geleli 1.5 sene olan Jimmy’s Corner şimdiden iki ödüle sahip. 'Şehrin En İyileri’ tarafından ‘En İyi Yeni Nesil Kahveci’ unvanını alan Jimmy’s Corner, ‘İşte İşimiz En İyi Marka’ kategorisinde ‘En İyi Çıkış Yapan Cafe’ oldu.

TEK MARKA, 3 KONSEPT

BASIC (COFFEE) KONSEPTİ

Basic (Coffee) konseptte klasik coffee (kahve dükkan) sistemi ile işletilen bir konsept ile hizmet vermekte. Kahve bazlı her türlü sıcak, soğuk içecekler, meşrubatlar ile bunları tamamlayabilen tatlı, atıştırmalık ve unlu mamullerin bulunduğu konsepttir.

LOADAD KONSEPTİ

Loaded konseptte ise Basic (Coffee) konseptine ek olarak kahve ürünlerine ek olarak anında hazırlanan New Jersey Hot Dog, Jimmy's Burger, tostlar, Amerikan Omlet, salatalar ile çorbalar ve Waffle bulunuyor.

OVERLOADED KONSEPTİ

Overloaded konseptine ise Loaded'a ek olarak +18 içeceklerin de en seçkinleri bulunuyor.