Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Marmaris Büfe 1964 Büyümeye Devam Ediyor
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:27:07
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:27:07

Marmaris Büfe 1964 Büyümeye Devam Ediyor


Uluslararası standartlara uygun, birbirinden leziz ürünleri ile 50'den fazla işletmesiyle hedef kitlesine pratik ve bir o kadar da yenilikçi ürünler sunan Marmaris Büfe 1964 bayilik almak isteyen girişimcilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Kendine ait imalathanesi bulunan firma tüm ürünlerini sağlık standartlarına uygun olarak üretiyor. Bünyesinde çalışan gıda mühendisleri, ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunu yakından takip ediyor. Tüm ürünlerinde standart ölçülerde malzeme kullanan Marmaris Büfe bayilik verdiği girişimcileri düzenli olarak denetliyor. Söz konusu gıda sektörü olduğundan marka imajına ve hedef kitle sağlığına zararı dokunacak hiçbir uygulama firma yetkilileri tarafından şansa bırakılmıyor. İşletmelerin hijyen standardı ile ilgili bir sorun olduğu takdirde Marmaris Büfe bayilik sözleşmesini tek taraflı fesih hakkını kullanıyor.

Marmaris Büfe Bayilik Şartları

Marmaris Büfe 1964 bayilik almak isteyen girişimcilerin en az 35 m2 alana sahip bir lokasyon bulması gerekiyor. Bu lokasyonun işlek caddelerde, üniversite çevrelerinde, AVM'lerde veya insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde açılması gerekiyor. Böylece hedef kitleye erişim sıkıntısı yaşanmadığı için hem bayilerin karlılığı artıyor hem de Marmaris Büfe 1964 firmasının yıllardır sürdürdüğü marka bilinirliği güçleniyor.

Marmaris Büfe 1964 bayilik almak için belirli bir yatırım bütçesine sahip olunması gerekiyor. Firma franchise isim bedelini toplam yatırım tutarına dahil ediyor. Marmaris Büfe 1964 bayilik açmak için ortalama 300 bin ile 400 bin TL tutarında sermaye gerekiyor. Bu rakamlara franchise bedelinin ve KDV'nin dâhil .Açılan bayinin sahibi; aylık ciro hedefinin üzerine çıktığında aylık %5 tutarında royalty fee ödemesini markaya yapıyor.

Marmaris Büfe 1964 işletmeyi yatırımcılarına anahtar teslim şekilde hazırlıyor. Dekorasyonla ve ekipmanlarla ilgili tüm gereksinimler marka tarafından sağlanıyor. AVM'lerde açılacak Marmaris Büfe bayiliklerinde yatırım tutarı normal işletmeler için gerekenden yaklaşık 50 bin TL civarında daha az oluyor.

Marmaris Büfe 1964 Bayilik Avantajları

Yurt dışında ve yurt içinde 50'den fazla şubesi olan; franchise sistemi kurumsallaşan ve yenilikçi politikalarıyla hedef kitlesinin beğenisini kazanıp marka bilinirliğini giderek arttıran Marmaris Büfe aynı zamanda Türkiye'nin ilk ruhsatlı imalathaneye sahip fast food markası olma unvanını da taşımaktadır.

Markanın yenilikçi politikaları girişimcilerin de satışlarını sürekli arttırmakta ve bilinçlenen tüketicilere hitap etmeyi kolaylaştırmaktadır. Marmaris Büfe bayilik avantajlarından biri de şüphesiz marka tarafından sunulan desteklerdir. Reklam, pazarlama, eğitim, bölge koruması, personel desteği ve yer seçimi destekleri girişimcilerin başarılı olmama riskini minimum seviyeye indirmektedir.