Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER GÖNÜL KAHVESİ EDİRNE ERASTA AVM'de AÇILDI.!
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:26:49
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:26:49

GÖNÜL KAHVESİ EDİRNE ERASTA AVM'de AÇILDI.!


1992’den bu yana gıda sektöründe yenilikçi ve fark yaratan kaliteli ürün skalası, 2002 yılında ‘’Gönül Kahvesi’’ markası altında toplanmıştır. Gönül Kahvesi, Türkiye’nin tek ‘’butik’’ kahve zinciri olmasına karşın sektörde hızla gelişmekte, hem yurt içi hem yurt dışı olmak üzere toplam 90 şubede hizmet vermektedir.

"Dünyada bir gün herkes Türk kahvesini tadacak.! ’’ mottosuyla yola koyulan Gönül Kahvesi, ilk yurt dışı şubesini 2014 yılında Saraybosna’da Sarajevo City Center Avm’de açmıştır. Ayrıca Mart 2017’de Bahreyn şubesini Muharraq şehri Seef Mall'da, Nisan 2017’de Avusturya şubesini Dornbirn şehrinde açmıştır. 2017 Temmuz ayında ise Saraybosna 2.şubesini açan marka, Haziran 2018 itibariyle Saraybosna’da 3. şubesini Ilidza Bölgesinde hizmete açmıştır. Ağustos 2018 itibariyle de Bahreyn'deki 2. şubesi Manama'da Seef Manama Avm'de açılacaktır.

Türk kahvesine hak ettiği itibari ‘’Gönül Harmanı’’ ürünü ile kazandıran Gönül Kahvesi, espresso ve diğer tüm kahvelerini de özel formülleriyle ilgilisine sunmakta, yenilikçi ve girişimci vizyonuyla marka değerini dünya pazarına taşıyarak, Türk Kahvesini ulusal ve uluslararası arenada kaliteli ve güvenilir marka halinde vazgeçilmezler zirvesine taşımayı misyon edinmiştir.

2018 itibariyle açılan yurt içi ve yurt dışı şubeler;

Mersin-Üniversitesi Cad.
Adıyaman-Park Avm
Batman-Turgut Özal Cad.
Muğla-Dalaman
Saraybosna Ilidza
Edirne Erasta Avm

2018 yılında açılması planlanan şubeler;

Eskişehir, Adana, Aydın, Antalya, Muğla, İstanbul ve Türkiye’nin bir çok farklı bölgesi ile yurt dışında Almanya başta olmak üzere bir çok Avrupa ve Ortadoğu ülkesi ile ilgili açılış planı bulunmaktadır.

Maksimum seviyede doğallığı ve katkısızlığı gözeten Gönül Kahvesi ürün yelpazesinde; kahveden soğuk kokteyllere, pastadan atıştırmalıklara kadar yüzü aşkın ürün çeşidiyle yüksek kalite ve doğru fiyat çizgisinde 4 farklı ülkede Türk ikram geleneğini sürdürmektedir.