Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Komşufırın’dan çok cazip bir iş modeli
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:28:09
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:28:09

Komşufırın’dan çok cazip bir iş modeli


Komşufırın ekmeğini ekmekten çıkarmak isteyenlere çok cazip bir iş modeli sunarak tüm Türkiye’de ve dünyada franchise veriyor. 600 bin TL’lik yatırım 3 yılda geri alınabiliyor. Komşufırına yatırım çok cazip.

12 yıllık tecrübesiyle 62 şubede hizmet veren Komşufırın, şimdi, üçüncü nesil fırıncılık modelini paylaşacağı girişimcilerle birlikte büyümeyi hedefliyor!

Yaşadığımız çağın en belirgin farkı, tüketiciliğin olduğu kadar girişimciliğin de bireyselleşmesi. Giderek artan bir biçimde kişisel girişimcilerin oluşturduğu markalar/ürünler/hizmetler tüm dünyada başarılı oluyor; yeni nesillere de örnek oluyor.

Franchise modeli ile Anadolu'nun dört bir yanında açılacak Komşufırın şubeleri, girişimcilerin yeni nesil fırıncılık hayallerini gerçeğe dönüştürmeye hazırlanıyor.

Komşufırın, alternatif modeller sunarak yatırımlarını daha kısa sürede geri döndürmek isteyen girişimcilere sınırlı sayıda mevcut fırını Ekim sonuna kadar cazip koşullarla yatırımcılarla buluşturuyor. Komşufırın'ın öngörülerine göre, franchise olarak bu dev ailenin bir parçası olacak girişimciler, 600 bin TL'lik yatırımlarının dönüşünü 3 yıl içerisinde alabilecekler. 62 şubede hizmet veren Komşufırın mağazalarında her ay toplam 1 milyon kişi ağırlanıyor. 12 yıllık tecrübesini 62 şubede tüm Türkiye ile buluşturan Komşufırın, girişimcilerle daha da büyümeyi hedefliyor. Böylece kazan-kazan ilişkisi ortaya çıkıyor.

Kadın girişimcilere büyük fırsat!
Komşufırın Ekim 2018 sonuna kadar eşsiz bir fırsat sunarak, bayi olmak isteyen kadın girişimcilerden isim hakkı almıyor!

Nasıl başvurabilirim?
3. nesil fırıncılıkla birlikte franchise başvurusu için www.komsufirin.com.tr adresindeki formu doldurmanız yeterli.

Komşufırın girişimcisine neler sağlıyor?
1.12 yıllık know-how
2. Sürdürülebilir iş modeli
3. Hazır kurulu tedarik zinciri sistemi
4. Sürekli raporlama
5. Satışın ölçümlenebilmesi nakit akışı
6. Teknik servis desteği
7. Personel eğitimi
8. Yüksek müşteri frekansı ve anında