Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Bricks4Kidz Türkiye 2018 yılında bayi ağını oluşturmak için harekete geçti
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:26:08
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:26:08

Bricks4Kidz Türkiye 2018 yılında bayi ağını oluşturmak için harekete geçti


Çocukların merak ve yaratıcılıklarını harekete geçiren aktivite bazlı programlarda çok daha etkin şekilde öğrendikleri tüm dünyada kabul edilen bir gerçek. Bu alanda dünyanın en başarılı organizasyonlarından biri olan Bricks4Kidz® kendi geliştirdiği içerikleri ve özel olarak oluşturduğu LEGO® ürün setlerini kullanarak 3-13 yaş arası çocuklara S.T.E.M. esaslı eğitim programları sunuyor. Robotik - kodlama alanında çok geniş bir içeriğe sahip olan Bricks4Kidz®'in en önemli farklılıklarından biri kapsamının bununla sınırlı olmaması ve tüm çocuklara hitap edebilmesi. Teknoloji ile birlikte matematik, fen, hayat bilgisi gibi tüm temel branşları kapsaması, alternatif zorluk dereceleri ile her yaş ve beceri seviyesine uygun olması, konu içeriğinin zenginliği ile tekrara düşmeden uzun yıllar uygulanabilmesi sayesinde, kaliteli ve sürdürülebilir bir program olarak tüm dünyada ön plana çıkmaktadır.

Anaokulları, ilk ve ortaokulların iş ortağı olarak okullarda uygulamalı ders programları sunan Bricks4Kidz® kendi merkezlerinde organize ettiği tatil dönemi kamp programları, düzenli atölye ve oyun grupları, doğum günü partileri gibi çeşitli etkinlikler ile çocuklarının gelişimine özen gösteren velilerin de düzenli olarak ziyaret ettiği bir adres.

Eğitim ve eğlencenin mükemmel bir uyum içinde verildiği bu programların önemli bir hedefi de çocukların rekabetsiz bir ortamda sosyalleşmelerini sağlamak.

Dünyada 50'ye yakın ülkede 700’ü aşkın bayilik bölgesinde faaliyet gösteren ve hızla yeni coğrafyalara yayılan Bricks4Kidz® 2016 yılında Türkiye'de de hizmet vermeye başladı.

İstanbul merkezli yapılanması ve hizmet portföyünün yerelleştirilmesi ile ilgili çalışmalarım tamamlayan kurum 2018 yılında bayi ağını oluşturmak için harekete geçti. Bricks4Kidz® tüm Türkiye'ye yaygın bir yapılanma ile çocukların gelişimine sağlayacağı katkı ile uzun vade de ülkenin gelişimine de katkı yapmayı hedefliyor.