Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER eOfis, YENİ OFİSİNİZ
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:26:52
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 10:26:52

eOfis, YENİ OFİSİNİZ


İş yaşamındaki hızlı değişim, şirket sahiplerinin ve çalışanların ofislere yönelik olan ihtiyaçlarının değişimine yansıyor. Özellikle evrakların dijitalleşmesiyle mobil çalışanların ve saha çalışanların sayısının artıyor olması çalışma alanlarındaki trendleri etkiliyor. Dünyada birçok örneği olduğu gibi Türkiye'de de son 10 yılda büyük bir artış gösteren sanal ofis, hazır ofis ve açık ofis sistemi birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Prestijli plazalarda iş yerleri, ofisler, toplantı salonları ve sekreterlik hizmeti gibi yüksek maliyeti olan ofis giderlerini ödemek istemeyen işletme sahipleri ve girişimciler, tüm bu gereksinimlerini temin eden sanal ofis, hazır ofis ve açık ofis konseptine yönelmektedirler. Hazır ofis sisteminin geleneksel ofis kiralamadan en önemli farkı, ofis kiralamalarına ek olarak ihtiyaç duyulan tüm ofis hizmetlerinin verilmesi ve giderlerinin kira ücretinin içinde olmasıdır. Şirketler uzun dönemli kontratlar yaparak kendilerini bağlamak yerine hazır ofis tercih ederek kendilerini bu yükümlülükten kurtarmaktadırlar.

eOfis 2010 yılından bu yana sektörde önde gelen firmalardan biridir. Türkiye'de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Konya ve Mersin olmak üzere 30 lokasyonda sanal ofis, hazır ofis ve açık ofis hizmeti vermektedir. 2018'de en az 5 şehirde 10 yeni lokasyon daha açmayı hedeflemektedir.