Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Kartını Gösteren Şehit Ailesi Ücretsiz Yemek Yiyebilecek
Tarih: 12 Ekim 2012 03:26:12
Güncelleme: 18 Ağustos 2018 08:46:17

Kartını Gösteren Şehit Ailesi Ücretsiz Yemek Yiyebilecek


Kümes Markasıyla fast food sektöründe üç yıldır hizmet veren Kümes Restoran ulusal pazarda etkinliğini arttırmakla beraber; sosyal sorumluluk projelerini de yerine getiriyor. Kümes ailesi tüm çalışanları ve bayileri ile birlikte başlattığı " Şehit ve Gazi Aileleri İçin Bir Nefes" projesi ile şehit ailelerini unutmadıklarını örnek bir sosyal sorumluluk projesi ile gösterdi.

Kümes Restoran Genel Müdürü Zafer Kılıç, hazırladıkları kampanya ile ilgili olarak ; şehit ve gazi ailelerinin ilgili kartlarını ibraz ederek Türkiye nin her yerindeki Kümes Restoranlarından ücretsiz faydalanabileceklerini söyledi.

Kılıç yaptığı açıklamada ; " Biliyoruz ki şehitlerimizin geride kalan aileleri çok gururlu ve onurlu insanlar. Kümes ailesi olarak bu ailelerin yüreklerindeki acıları dindiremesek te bir nebze olsun kendilerine katkıda bulunmak istiyoruz" dedi.

Kılıç açıklamasına ; "Kümes Markası olarak ulusal pazarda başarıyı yakalayabildik , Markamızı ekonomik işlemlerde başarılı bir yerde konumlandırdık. Bu başarıyı ve etkiyi sosyal işlemlerde de ön plana çıkarak bulunduğumuz bölgedeki diğer kuruluşları etkileyici bir güç olmayı arzuluyoruz, bu bizim için oldukça önemli dedi. Gerek kişisel gerekse kurumsal markaları ile sosyal sorumluluk faaliyetlerinde bulunmayı iş yaşamının öncelikleri arasında gördüğünü sözlerine ekleyen Kılıç "Şehit ve Gazi Aileleri İçin Bir Nefes" projesinin kendileri için bir başlangıç olduğunu bundan sonra benzer projelerle çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.