Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı''na Simit Sarayı Damgasını Vurdu
Tarih: 12 Ekim 2012 03:46:12
Güncelleme: 15 Ekim 2012 10:16:35

Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı''na Simit Sarayı Damgasını Vurdu


13-16 Eylül 2012 tarihlerinde Medyafors Fuarcılık Organizasyonu ve UFRAD işbirliğiyle düzenlenen 10. Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı nda Simit Sarayı standı gelen yatırımcıların uğrak noktası oldu. Simit Sarayı yeni konsepti, yeni dekorasyonu ve yeni ürünlerini fuarda ziyaretçilerle buluşturdu. Yeni dekorasyon konsepti ile tasarlanan stand, fuarın en beğeni toplayan standı olmakla beraber aynı zamanda Franchising görüşmeleri ile zincire yeni halkalar eklemeye devam etti.

UFRAD Derneği Başkan Yardımcısı ve Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur un da konuşma yaptığı açılış seremonisi ardından, Malezya İç Ticaret Kooperatif ve Tüketici Bakanı Mr. Hon. Dato Sri İsmail Sabri Bin Yaakob, İstanbul Sanayi Odası Başkanı C. Tanıl Küçük , T.C. Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Simit Sarayı standını ziyaret etti. Simit Sarayı markasının yeni ürünlerinden Simit Burger in tadına bakan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Simit Burger i çok beğendiğini dile getirdi.

Yurtiçi ve yurtdışında 200 ü aşkın mağaza zinciriyle Simit Sarayı markası franchise sistemindeki başarısıyla emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Simit Sarayı bu alandaki başarısını UFRAD Derneği nin 13 Eylül de Sait Halim Paşa da düzenlediği yemekte aldığı 2012 Yılın Franchise Sistemi ödülünün sahibi olarak pekiştirdi. T.C Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da Simit Sarayı nı dünya markası olarak gördüklerini ve markanın bu yolda hızla ilerlediğini belirtti.