Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektörünü geliştirmeye yönelik eğitimlerini sürdürüyor
Tarih: 17 Ekim 2012 01:35:17
Güncelleme: 18 Ağustos 2018 08:45:55

RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektörünü geliştirmeye yönelik eğitimlerini sürdürüyor


RE/MAX, danışmanlarına verdiği sektörel eğitimlerle liderliğini pekiştiriyor. Ülkemizde de gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerinin uzmanları tarafından, daha profesyonel bir zeminde yapılabilmesi için Re/max danışmanları ile sektör uzmanlarını etkili eğitimler ile bir araya getiren Re/max Türkiye, bu eğitimlerde bir gayrimenkul danışmanının ihtiyaç duyabileceği, alım-satım ve kiralama sürecinde gerekli olabilecek tüm bilgilere yer veriliyor.

"Portföy yönetimi" başlıklı eğitimi, 11 yıldır RE/MAX'taki başarılarıyla gayrimenkul danışmanları arasında efsaneleşmiş Angelo Fradera verdi.

RE/MAX Türkiye tarafından düzenlenen "portföy yönetimi" odaklı eğitim ile Re/max franchise'larının ve gayrimenkul danışmanlarının motivasyonunun artırılması ve bilgilerinin tazelemesi amaçlanıyor. Türkiye genelindeki tüm Re/max gayrimenkul danışmanlarına sağlanan bu eğitimde; "bugünün piyasasında doğru portföy alım-satımı nasıl olmalı", "portföy alırken yaşanan zorluklar ve bu zorlukların nasıl aşılabileceği", "doğru portföy yönetiminin gelire yansıması", "gayrimenkul sektöründe daha fazla gelir elde etmenin püf noktaları" gibi konular ele alındı.

Gayrimenkul danışmanlarının hem iş hacimlerine hem de kendi kişisel gelişimlerine katkı sağlayan eğitim, Canada'da RE/MAX Franchise'ı olarak büyük başarılar elde etmiş, gelirini yıldan yıla ciddi oranlarda artırarak çok sayıda ödül almaya hak kazanmış Angelo Fradera tarafından verildi.

Gayrimenkul sektörünün lideri Re/max ın eğitimleri ile ilgili bilgi almak ve Re/max a katılmak için www.remaxekatilin.com web sitesini veya size yakin bir remax ofisini ziyaret edebilirsiniz.