Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER MYMACCHIATO FRANCHISE FIRSATI
Tarih: 24 Kasım 2012 10:18:24
Güncelleme: 24 Kasım 2012 10:18:24

MYMACCHIATO FRANCHISE FIRSATI


MyMacchiato Hakkında:Mymacchiato.com İdealimaj Bilişim ve Danışmanlık şirketinin tescilli markası olup 2009 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Merkez ofisi İstanbulda bulunmaktadır, Türk menşeili bir markadır. 4 senedir tüketici ile buluşan Mymacchiato, ilişki danışmanlığı ve matchmaking sektöründe yenilikçi ve modern yaklaşımıyla Türkiyede alanında en çok bilinen öncü bir markadır.

Özel hayatımızda bizi destekleyecek, yaşadıklarımıza ve gelecek planlarımıza ortak olacak bir partnerhepimizin ihtiyacı. Türkiyede profesyonel çalışma hayatında olan, ajandası yoğun bekarlar ihtiyaç duydukları ideal partneri bulmakta çok zorlandıklarını ifade ediyor. Kariyer basamaklarında yükselmek için alınan eğitim malesef içinde özel hayatta mutluluğun formülünü barındırmıyor. Mymacchiato verdiği kişiye özel eş bulma ve ilişki danışmanlık servisi ile bu ihtiyaca hizmet ediyor. Mymacchiato kurulduğu günden bugüne müşterisini dinleme ve ihtiyaçlarını doğru analiz etme konusunda uzman yaklaşımı sayesinde yüzlerce başarılı eşleştirme gerçekleştirmiştir.

Mymacchiato ciddi bir müşteri talebi ile her sene büyükmekte olan bir marka olup ve hedefimiz sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp ilişki danışmanlığı ve matchmaking alanında Türkiye çapında bekar beyazyaka çalışanlar için hizmetlerimizi sunabilmektir. Mymacchiato en üst hizmet kalitesi ile premium segmente hitap etmektedir. Ülke genelinde markamız altında verilen hizmetlerin kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin korunabilmesi için ise uzaktan hizmet değil lokal yapılanma gereklidir. Müşterilerimize en iyi hizmetin her şehirde o şehrin dinamiklerine hakim, müşterisinin alışkanlıklarını ve hayat akışını bilen, müşterisi ile birebir iletişimde olma imkanına sahip kişiler tarafından verilebileceğine inanıyoruz.

Franchise kullanımı için Mymacchiato markasını en iyi şekilde temsil edebilecek, vizyonel, girişimci adaylar arıyoruz. İnsanların kişisel mutluluğuna katkıda bulunmak, özel hayat ve ilişkiler ilginizi çekiyorsa, çevrenizdekilerle empati kurabiliyorsanız, girişimci olarak kendinizi ispatlamak istiyorsanız,kendinizi gösterebileceğiniz yeni bir iş arıyorsanız Mymacchiatonun franchiseı olarak süregelen başarılı bir iş planına dahil olabilirsiniz.
Franchise Verilecek Lokasyonlar:- Ankara- İzmir- Diğer iller teklif bazında değerlendirilecektir.

Franchiseede Aranılan Asgari Özellikler:- İnsan ilişkileri ve iletişim kurma konusunda yetenekli- Empati kurma yetisi olan- Zaman konusunda kısıtı olmayan- İş yapma becerisi ve profesyonel anlayışa sahip- Kendini geliştirmeye açık, vizyonel- Yenilikleri takip eden, bulunduğu şehrin sosyal dinamiklerine hakim- Üniversite eğitimi almış ve bu eğitim düzeyinde bakış açısına sahip- Temel seviyede ingilizce bilen

Mymacchiato franchise fırsatı ile ilgileniyorsanız ve bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız lütfendetaylı bilgi için info@mymacchiato.com mail adresine konu ile ilgili başvuruda bulununuz.