Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER BAŞKAN DAN: UFRAD Franchise Akademisi
Tarih: 03 Aralık 2012 04:05:03
Güncelleme: 03 Aralık 2012 04:05:03

BAŞKAN DAN: UFRAD Franchise Akademisi


Değerli UFRAD Franchising Derneği Üyeleri,

21. yüzyılın markalı perakendeciliğe yeni ufuklar kazandıran çağdaş işletme şekli ve Franchising sisteminin Türkiyedeki tek temsilcisi olan UFRAD Franchising Derneği, 1991 yılından beri; başarısını ispatlamış markaların dinamiğini girişimci ruha aktarmasını desteklemektedir. Derneğimiz ülke ekonomisi başta olmak üzere, sektörel gelişimin sağlıklı büyümesine, ülkemiz yatırımcılarının markalaşmaya yönlendirilmesine, yerli markaların teşvik edilerek uluslararası pazarlarda yer edinmesine hissedilir katkılar sağlamaktadır. Dünyanın en köklü franchising derneklerinden biri olan UFRAD, bugün sayıları 130u aşan güçlü firmayı çatısı altında toplamış bulunmaktadır.

Bilindiği üzere UFRAD profesyonel çözüm ortakları ile sektörün eğitim ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye'deki ilk franchising eğitim akademisini kurmuştur. T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi, Franchise&More Danışmanlık ve UFRAD işbirliği ile kurulan UFRAD Franchise Akademisi uzman kadrosu, İstanbul Aydın Üniversitesinin seçkin akademik personeli ve sektör liderleri ile eğitimlerine devam etmektedir.

UFRAD üyelerine %50 indirimle başlayacak olan Aralık eğitimlerimize katılımlarınız Franchise sisteminize, markanızın gelişimine, ulusal ve uluslararası çalışmalarınıza hissedilir katkılar sağlayacaktır.

8 Aralık 2012 tarihinde başlayacak yeni dönem eğitimlerimize katılmak isteyen üyelerimiz 7 Aralık 2012 Cuma günü mesai saati bitimine kadar iremarman@ufrad.org.tr adresine veya 0212 425 9722 nolu faks numarasına taleplerini iletebilirler. Her türlü sorunuz için 0212 599 1784 numaralı telefondan UFRAD Franchising Derneğimize ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla,

Dr. Mustafa Aydın

Genel Başkan