Bayim Olur musun? Türkiye'nin Bayilik ve Franchising Portalı
Bayim Olur musun? Türkiye' nin Bayilik ve Franchising Portalı -
Yeni Şifre Belirleyin
x
E Posta
:
Eski Şifre
:
Yeni Şifre
:
Şifre Tekrar
:
     

Ana Sayfa HABERLER Wall Street Institute Franchise Sistemiyle De Büyümeye Devam Edecek
Tarih: 11 Aralık 2012 01:40:11
Güncelleme: 11 Aralık 2012 01:40:11

Wall Street Institute Franchise Sistemiyle De Büyümeye Devam Edecek


9,5 milyar dolar cirolu dünya devi Pearson Grubu bünyesindeki Wall Street Institute, 1972 yılından bugüne 27 ülkede 458 merkeziyle her yıl 200.000in üzerinde kişiye İngilizce öğretiyor. Türkiyede 2001 yılında kurulan ve Türkiyenin en büyük dil okulu olan Wall Street Institute, franchise yoluyla da şube sayısını artırmayı planlıyor.

Dünyanın en büyük İngilizce Dil Okulu Wall Street Institute, Türkiyedeki merkezlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Türkiyede 9 ilde 16 merkezi bulunan Wall Street Institute, Türkiyedeki İngilizce açığını kapatmak için franchise yoluyla şubeleşmeye hız verecek.

Bugüne kadar Türkiyede 50.000in üzerinde öğrenciye İngilizce eğitimi veren Wall Street Institute aynı zamanda 2.000in üzerinde kurumsal firmanın çözüm ortağı oldu. 16 merkeze sahip olan Wall Street Institute, Anadoludaki İngilizce dil öğrenimi eksikliğini kapatmak üzere franchise sistemiyle şubeleşmeye hız katarken hedef iller arasında Adana, Denizli, Mersin, Kayseri, Erzurum ve Tekirdağ öne çıkıyor.

"Globalleşen Dünyada İngilizce Artık En Büyük İhtiyaç!"

\r\nBugün Türkiyenin 9 ilinde 16 merkezi bulunan Wall Street Institute, eğitim programının tasarımı, geliştirilmesi, uygulaması ve kalite kontrolü alanında ISO 9001:2008 belgesine sahip. Ayrıca Cambridge Üniversitesi ESOL Bölümü tarafından yapılan araştırma ile programı ve öğrettiği seviyeleri, Genel Avrupa Dil Standartları (CEFR) ile uyumluluğu kanıtlanan ilk ve tek dil okulu. Wall Street Institute, İngilizce dil eğitiminde esnek ders saatleri uygulamasıyla kişiye kendi temposunda eğitim alma özgürlüğü sunuyor. Yüzde 100 öğrenme garantisi ve İngilizceyi yaşayarak ve konuşarak öğrenme imkanı sağlayan Wall Street Institute, şubeleşme konusunda franchise ile ilgili çalışmalara adım atıyor. Wall Street Institute Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Uçar; "Global dünyanın en büyük ihtiyacı İngilizceyi, kendi şubelerimizin yanı sıra franchise yoluyla da Türkiyenin dört bir yanında profesyonel eğitim kadromuzla öğretmeye devam edeceğiz." dedi.

Ayrıntılı bilgi için www.wsi.com.tr sitesini ziyaret edebilir ya da 444 98 99 danışma hattını arayabilirsiniz.

Wall Street Şubeleri: İstanbul şubeleri (Şişli-Bakırköy-Caddebostan-Erenköy-Taksim-Beylikdüzü), Ankara şubeleri: (Kızılay-Ostim-Çayyolu), Eskişehir, İzmit, Bursa, İzmir, Antalya, Gaziantep, Konya


Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin:

Tuna Şenyüz Beşer Marka Yönetmeni İDTM A3 blok Kat 15 No:448 Yeşilköy/İST.Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44www.aristoiletisim.com