Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Adıyörem Çiğ Köfte

Yatırım Bütçesi:
Min:9.990 - Max:0 tl

Günlük 40 ton çiğ köfte, 500 bin adet lavaş ve özel acı sosuyla, 4 bin metrekare kapalı alanı bulunan fabrikada birbirinden ayrı bölümlerde katkısız bir şekilde üretim yapılmaktadır. Fabrika bünyesinde paketleme, soğuk hava deposu, sosyal tesisler ve ofis bölümleri bulunmaktadır.

Firmamız, Adıyörem markasıyla üretilen ayran, şalgam suyu, şam tatlısı, burma kadayıfı ve nar ekşili sosunu da bayilerinde tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Sağlıklı ve katkısız üretim yapmayı şirket politikası haline getiren Adıyörem, ürünlerinde bulyon, Çin tuzu gibi sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmamaktadır. Yüzde 100 katkısız, doğal ve organik üretim yapmaktadır.
Tüm malzemeleri üretildiği yörelerden özel olarak getirilirken, Adıyörem hazırladığı ürünlerini bünyesindeki, soğutucu sistemli araçlarıyla Türkiye genelindeki yüzlerce bayisine ulaştırmaktadır.
Adıyörem olarak Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 400’e yakın şubesiyle, müşterilerine, kaliteli, güler yüzlü ve hızlı servis sunmayı amaçlamaktadır.
 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 05 Ocak 2019 10:24

Yatırım Bütçesi

9.990 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

400

Ortalama Kâr Oranı

%100

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 120 yeni franchise

Sektör

Fast Food

Kuruluş Yılı

2007

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Adıyörem Çiğ Köfte