Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

All Tech Fix

Yatırım Bütçesi:
Min:90.000 - Max:120.000 dolar

Bugün 15'den fazla mağaza, kiosk ve birçok noktada bulunan All Tech Fix, sektörünün önde gelen elektronik tamir servis sağlayıcısı olarak yoluna devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka, başta mobil cihazlar olmak üzere diğer birçok elektronik cihaz için üstün kalite ile aynı gün onarım hizmeti sunuyor.
Teknik servis hizmetinin yanı sıra, kalitesi tescillenmiş üreticilerinin ürünlerinin satışını da gerçekleştiren markanın ürün portföyünde telefon-tablet kılıfları, ekran koruyucuları, şarj cihazları, bluetooth cihazlar ,oyun konsolları ve aksesuarlar bulunmaktadır.

ABD'de yaşamak, yatırım yapmak, ve çalışmak isteyen yatırımcı ve girişimciler için oldukça kazançlı, küçük yatırımlarla ilk günden para kazanmaya başlayabilecekleri yatırım fırsatları sunan marka, ABD’de şirket kurulması, yatırımcı vizesi, işyerinin işletilmesi konusu vb. birçok konuda da destek veriyor.
“All Tech Fix Amerika’da yaşam ve yüksek gelir elde etmenin yanı sıra E2 yatırımcı vizesi ile eşiniz ve çocuklarınız için eğitim ve çalışma vizesi sağlıyor..”
E2 vizesinin sağladığı diğer bazı avantajlar ise;
ABD’de yasal statü, ABD’de yaşama ve çalışma özgürlüğü, kalıcı oturum hakkı ve vatandaşlığa daha kolay ulaşım, vize sponsorluğuna gerek olmaması, Kısacası Amerika’ya geldiğiniz ilk günden itibaren kazanmaya başlıyor olmanız.

Sağladığımız destekler;

Fizibilite çalışması,
Lokasyon seçimi,
Mağaza konseptinin planlanması ve hazırlanması,
Avm yönetimi ile pazarlık ve gerekli anlaşmanın yapılması,
Reklam ve marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalar.
Gerektiğinde personel sağlanması.
Tedarikçilerle anlaşıp satın alma konusunda iyi kalitede ve uygun fiyatlı ürün tedarik etmek.
Olası legal problemlerde legal süreci takip etmek ve destek vermek.

Ortalama 100 m² konsept mağazamızın anahtar teslim yaklaşık maliyeti 180-240 bin dolar arasında değişmektedir. Aylık cirosu da 40-65 bin dolar arasındadır. Seçilen mağazaya özel olarak maliyet raporu hazırlıyoruz.40 bin dolar ciro yapan mağazanın net kârı ortalama 18 bin dolar civarındadır. Yaptığınız yatırımı tahmini 12 ile 15 ay içerisinde geri alabileceğinizi öngörüyoruz.
Söz konusu mağazaların; ortalama açılış maliyetleri, mağazaların bulunduğu alışveriş merkezi, mağazanın büyüklüğü, bulunduğu bölge, alışveriş merkezleri ile yapılan anlaşmalarda AVM’lerin özel şartları ve kiralanan mağazanın teslim alındığında bulunduğu durumlara göre farklılık göstermektedir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 31 Mayıs 2019 03:11

Yatırım Bütçesi

90.000 - 120.000 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

14

Bayi/Franchise Adedi

13

Sağladığı İstihdam

65

Ortalama Kâr Oranı

%50

Kârdan Alınan Pay

Royalty Fee aylik $750

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Teknoloji

Kuruluş Yılı

2014

Merkez Ülkesi

Amerika Birleşik Devletleri

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

All Tech Fix

İş Fırsatı

Franchise, Ortaklik