Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Banabi

Yatırım Bütçesi:
Min:300.000 - Max:1.500.000 tl

Türkiye’nin en hızlı büyüyen markası Banabi, 2018 yılından bu güne hizmet veriyor. Banabi https://banabi.com.tr yenilikleri ve sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile Türkiye’nin dijital alışveriş sektöründe önemli markalardan birisidir. Online alışveriş deneyimini her geçen gün daha kolay hale getiren, dijitalleşen dünyanın gereklerine uygun geliştirmelerle sunduğu hizmetleri daha da avantajlı kılan Banabi, ziyaretçilerine bol çeşit, uygun fiyat, hızlı teslimat ve sürpriz indirimler sunuyor. Bugün 14 kategoride 1800 den fazla ürün çeşidi bulunduran markamız, her gün binlerce online ziyaretçiye kaliteli hizmet deneyimi sunmanın gururunu yaşıyor.

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla, en hızlı teslimatla ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sunan Banabi markamız, büyümeye ve Türkiye’de Omni Channel Online Market alışveriş deneyiminin öncü markalarından olmaya odaklanmıştır.
Banabi Franchise İş Modeli
Banabi geleceğin iş modeli Omni Channel Online Market dönemini başlatıyor. 

Omni Channel Nedir?
Bütüncül kanal, tüm dağıtım ve iletişim kanallarının entegre ve kesintisiz bir şekilde kullanılarak kusursuz bir müşteri deneyimi sunmasıdır. Bütüncül kanal pazarlama stratejisi için tüm kanalların bir araya getirilmesi ve tüketiciye bir araya getirilen kanallar yolu ile ulaşmasıdır diyebiliriz.

Banabi Omni Channel Online Market Nedir?
Banabi Türkiye’nin her yerinde büyümeyi hedefleyen dijital çağın gerekliliklerini yakından takip eden teknoloji alanında uzman markadır. Omni Channel Online Market deneyimimiz, müşterilerimizin Türkiye’nin 4 bir yanında kurulacak olan Banabi marketlerinden İnternet üzerinden, Banabi Mobil uygulama üzerinden, Email ve Sms kampanyaları ile kullanıcı ilgisini çekip Banabi Market yada Online alışveriş yapılmasına olanak sağlayan bütüncül bir alışveriş kanalıdır.

İster Banabi Market’te Gel Gör Al,
İster Online Al, Biz Getirelim,

Sizi evinize hapis etmek için değil, size en kaliteli ve şeffaf hizmet deneyimini sunmak için biz varız.
 

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 15 Nisan 2020 05:56

Yatırım Bütçesi

300.000 - 1.500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Ortalama Kâr Oranı

%30-%50

Kârdan Alınan Pay

%5

Bayi/Franchise Hedefi

2020 yılı için 250 yeni franchise

Sektör

Gıda E-Ticaret

Kuruluş Yılı

2020

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Banabi