Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Baraqah Coffee

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:2.000.000 tl

Yerli bir marka olan BARAQAH Coffee uzun bir AR-GE sürecinin ardından 2015 yılında kurulmuştur. Günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe, ulusal marka imajıyla tüm Türkiye’de yer almak için sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Marka bilinirliğini arttırarak geniş kitlelere ulaşmak adına franchise sistemi uygulayarak bayilik verme sürecinden, şube açılış aşamasına kadar her prosedürü titizlikle takip eden BARAQAH Coffee anahtar teslim proje uygulaması yapmaktadır. Aynı zamanda Bayilik sürecinde barista ve işletme eğitimleri de vererek sistem oturana kadar yatırımcılara destek olmaktadır. Bu sayede iddialı ve geleceğinde başarıyı hedefleyen insanlar için bir marka desteği sağlayan BARAQAH, tüm aşamalarda bayiliklerinin yanında yer alır. Bugün İstanbul,Rize,Burdur,Isparta olmak 4 şubesi bulunan BARAQAH Coffee’nin Antalya’da bulunan Academy’sinde barista eğitimleri verilmektedir. Oryantal ve modern ögeler kullanılarak dizayn edilen kafenin konsepti doğu ve batı sentezi ile harmanlanmıştır.

BARAQAH Coffee, BARAQAH Lunch ve BARAQAH Kiosk konseptleriyle kahvenin dışında yiyecek ve avmlerde kahve standı hizmeti de vermektedir. Sizde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir BARAQAH COFFEE sahibi olmak isterseniz bize ulaşın.

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 03:53

Yatırım Bütçesi

200.000 - 2.000.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

5

Sağladığı İstihdam

110

Ortalama Kâr Oranı

%35

Kârdan Alınan Pay

Cirodan %3

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Adres

GÜZELOBA MAH.2358 SOK.NO:17/A ANTALYA/MURATPAŞA

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2016

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Baraqah Coffee