Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Bolulu Hasan Usta

Yatırım Bütçesi:
Min:150.000 - Max:200.000 tl

Bolulu Hasan Usta doğal sütten yaptığı o meşhur süt tatlılarını satarak başladı yolculuğuna. Bize bir anda çocukluğumuzu hatırlatan doğal sütün en tazesini yemyeşil kırlarda, çiftliklerde buldu. Tatlılara günlerini, yıllarını verdi, ustalığını kattı. Sütün, çikolatanın ve lezzetin en bolunu, en iyi malzemelerle birleştirdi. Zamanla büyüdü, herkesin tanıdığı bir marka haline geldi.

Bugün Bolulu Hasan Usta’nın tatlıdan böreğe, dondurmadan çikolataya tüm ürünleri 100’den fazla şubesiyle Türkiye ve dünyada binlerce sofraya misafir oluyor. Ve kurulduğu günden beri sütün en bolunu, malzemenin doğalını kullanmaktan, keşfettiği o lezzet formülünü korumaktan vazgeçmiyor. 

Misyon

Malzemenin en bolunu, en doğalını ve en tazesini kullanarak modern tesislerde üretimini gerçekleştirdiğimiz Türkiye’nin geleneksel süt tatlılarını, yine aynı özenle damaklarla buluşturmak ve süt tatlılarının sağlıklı beslenmedeki rolüne katkıda bulunmak.

Vizyon

Bolulu Hasan Usta mutfağından çıkan sağlık ve lezzet dolu ürünlerimizle yeni nesiller büyütmek ve markamızla geleneksel muhallebi ve süt tatlılarının dünyadaki en önemli temsilcisi olarak, bu değerli kültürü geleceğe taşımak.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 18 Aralık 2019 01:31

Yatırım Bütçesi

150.000 - 200.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

25

Bayi/Franchise Adedi

100

Sağladığı İstihdam

1250

Kârdan Alınan Pay

Yok

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1982

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Bolulu Hasan Usta