Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Burger Home

Yatırım Bütçesi:
Min:500.000 - Max:1.000.000 tl

urgerhome markasını Akdeniz bölgesinden başlayarak sürekli gelişmeye açık, misyonumuza en uygun stratejileri geliştirerek, kaliteden ödün vermeden başta Türkiye’nin büyük şehirleri olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde de hizmet verir hale getirmek.

Menümüz içerisinde yer alan hamburgerler, %100 dana eti kullanılarak ve en taze haliyle Burgerhome mutfağında hazırlanmaktadır.

Ar-Ge çalışmaları sonucunda, insanların fastfood’a olan bağlılığı göz önünde bulundurulmuş ve bununla birlikte daha çok Türk damak tadına yönelik yiyecekleri sağlıklı hazırlık aşaması ile kaliteli ve pratik bir sunum oluşturarak hedef kitlemizin beğenisine sunulmaya başlandı. Şeflerimiz tarafından üzerinde sürekli çalışılarak ve optimum lezzete ulaştığımızı düşündüğümüz; aynı zamanda besleyici, kreatif, sağlıklı ve tamamen doğal el yapımı ürünler hazırladık. Restoranımızı, firmamızın kurumsal kimliğine uygun iç ve dış mimarisi müşterilerin rahat, ergonomik ve keyifle kullanabilecekleri şekilde dizayn ettik. Müşterilerimize Burgerhome çatısı altında sunuma başladığımız ilk günden itibaren büyük ilgi gören tüm ürünlerimizi, daha geniş kitlelere ulaştırmak için markalaşma sürecimizi tamamlayarak 2017 yılından itibaren Türkiye’nin birçok bölgesinde franchise ile birlikte kendi restoran zincirlerimizi oluşturmaya karar verdik.

SAĞLIKLI BURGERİN LEZZET YOLCULUĞU

Burgerhome olarak en başından beri burger etlerimizin; sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve özel olmasını ön planda tutmakla birlikte, bundan ödün vermeden etlerimizi aynı lezzetle burgerhome’da servis etmekteyiz.

Burger etlerimizdeki lezzetin, kalitenin her zaman aynı ve en iyi olabilmesi için bölgenin en modern ithal hayvan besi çiftliği ile çalışmaktayız. Periyodik olarak çitlikteki kendi danalarımızı gözlemler ve kontrol ederiz. Etin ilk kaynak noktası olan dananın yetiştirilmesinden, Burgerhome mutfağında burger eti haline getirilip, müşterilerimize servis aşamasına kadar kontrol etmekte ve önem vermekteyiz.

Burgerhome çatısı altında yenilen her burgerin içine giren %100 dana etinin taze, sağlıklı ve lezzetli olması için her aşamada büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Günlük hazırlanan ve dondurulmadan (0 ºC) muhafaza edilen etlerimiz en taze şekilde servis edilmektedir.

Üye Girişi Yap

Son güncelleme tarihi: 14 Temmuz 2020 03:46

Yatırım Bütçesi

500.000 - 1.000.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

5

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Fast Food

Kuruluş Yılı

2014

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Burger Home